Nie wierz w ani jedno jego słowo! 9 kwestii, w których wszyscy KŁAMIEMY na pierwszej randce

30 Kwietnia 2017

Wyniki tego sondażu są wstrząsające. W których tematach najczęściej oszukujemy?

okłamywanie partnera

Pierwsza randka to na pewno nie jest odpowiedni moment na pełną szczerość. Warto zachować resztki pozorów. Nie chodzi o jawne okłamywanie potencjalnego partnera. Trzeba natomiast wiedzieć, co zachować w tajemnicy, co przemilczeć, a kiedy wyznać tylko część prawdy. Jeśli znajomość się rozwinie - dopiero wtedy przyjdzie czas na doprecyzowanie niektórych spraw.

Brzmi logicznie? Nie dla wszystkich randkowiczów. Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przez portal randkowy Match, nie mamy w tej kwestii żadnych skrupułów. Niemal połowa z nas bezczelnie kłamie. Za wszelką cenę chcemy przypodobać się drugiej osobie, nie myśląc w tym momencie o konsekwencjach. Kiedyś trzeba będzie się z tego wytłumaczyć, a to raczej nie zadziała na naszą korzyść.

W jakich tematach najczęściej mijamy się z prawdą? Badanie ujawniło 9 najpopularniejszych kłamstw. Po tej lekturze trudno ci będzie komukolwiek zaufać

Zobacz również: „Jak sprawdziłem, czy moja dziewczyna nadaje się na żonę”

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kamka
(Ocena: 5)
2017-05-15 19:20:11

Nie bardzo mnie przekonuje teza, że na pierwszej randce wszyscy kłamią. Moim zdaniem tak nie jest. Że każdy chce wypaść jak najlepiej, to jasne, zgodzę się z tym. Jednak można to osiągnąć niekoniecznie uciekając się do kłamstwa, bo to ma zawsze krótkie nogi. Może się w pewnym stopniu wybielać, tworzyć swój wizerunek jak najlepiej potrafimy, jednak to nie jest kłamstwo, tylko próba zaimponowania, zyskania aprobaty... Sporo czasu spędzam w internecie, próbuję poznać mężczyzn przez mydwoje, czyli niby jak ktoś przez internet kogoś poznaje, to niby łatwiej jest kłamać. Ale ja wychodzę z założenia, że jak już mam się z kimś spotkać, to po prostu muszę z nim być szczera, bo co mi z tego, że skłamię na przykład na temat pracy czy wieku, skoro jak z kimś uda mi się na dłużej związać, to tego typu sprawy wyjdą na jaw. A budowanie znajomości na kłamstwie jest bez sensu, ja tego nie rozumiem i nie praktykuję, ale na szczęście są też faceci, którzy wychodzą z takiego samego założenia jak ja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-30 11:06:59

o seksie na 1 randce, brawo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1