Wiemy, ile lat będzie miał Twój partner, kiedy Cię zdradzi. A nawet w jakim miesiącu się to stanie!

05 Sierpnia 2016

Statystyki są nieubłagane. Właśnie w tym momencie skok w bok jest najbardziej możliwy.

zdrada w związku

Podobno faceci zdradę mają we krwi. Coraz częściej ze smutkiem stwierdzamy, że niewierność partnera to nie kwestia czy, ale kiedy się to wydarzy. Aż chciałoby się zaprzeczyć i zapewnić, że wszystko będzie dobrze, ale statystyki na to nie pozwalają. Większość związków się rozpada, a nowej miłości szukamy na długo przed rozstaniem. Pytanie tylko - czy można przewidzieć, kiedy to się stanie?

Z badania przeprowadzonego przez jeden z brytyjskich portali kojarzących ze sobą zajętych ludzi wynika, że tak. Sondaż przeprowadzony na dużej grupie użytkowników udowodnił, że najczęściej skaczemy w bok w tym samym momencie. Chodzi o konkretny wiek, dla kobiet i mężczyzn dokładnie ten sam. Nie jest przypadkowy, bo na tak duże zmiany decydujemy się w specyficznej chwili.

Jakiej? Zastanów się, czy na pewno chcesz wiedzieć, kiedy z dużą dozą prawdopodobieństwa zostaniesz zdradzona. Lub sama zdradzisz…

Zobacz również: Czy zdrada to tylko seks? NIE! Niewierność według kobiet to również...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-05 17:26:38

racja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-05 11:51:15

tyle osob zdradza (niestety prawie wszyscy, niezależnie od plci), wiec nie rozumiem dlaczego ludziom przeszkadza to, że ktos nie wierzy w bajeczki o pieknej milosc i woli przejsc przez zycie sam (majac przyjaciol albo nawet glupiego kota) spelniajac sie w innych dziedzinach. szkoda nerwow na to wszystko.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-05 15:49:25

Aleś ty płytka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-05 18:18:50

Albo zraniona. W każdym razie wg mnie nie można się tak zamykać i być otwartym na miłość ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-06 22:29:19

Też uważam, że nie można zamykać się na miłość, ale jak słucham moich przyjaciółek ktore mają chlopaków od kilku miesięcy jak to ich partnerzy "są inni niz wszyscy", "nigdy by nie zrobili im świństwa" to mi sie chce smiac z tego, jakie sa naiwne. Mimo wszystko nie zgadzam się do końca z autorką komentarza ponieważ uwazam, że lepiej byc z kimś, spędzać miłe momenty i mieć towarzystwo, niż na zawsze być sama tylko dlatego, że partner może kiedyś zdradzić. Jak zdradzi to zdradzi, trudno, mi też może się to przytrafić. Ale nie ma nic smutniejszego niż samotne życie. Może i teraz ci to nie doskwiera, ale poczekaj kilka lat jak wszyscy znajomi będą mieli swoje rodziny, dzieci i nikt nie będzie miał dla Ciebie czasu..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1