MĘSKIE WYZNANIA: „Znudziłem się nią, bo…”

01 Kwietnia 2017

Unikaj takiego sposobu bycia...

nuda w związku

O tym, jak łatwo i szybko można znudzić się mężczyźnie przekonują niektóre kobiety. Są bardzo zdziwione, gdy ich idealny związek, oparty na miłości oraz pożądaniu, zamienia się w beznamiętną relację. Kilkugodzinne rozmowy zostają ograniczone do krótkiej wymiany zdań w ciągu dnia, a obecność drugiej osoby często wywołuje irytację. Wbrew powszechnemu myśleniu, nie ma na to wpływu staż związku, ale zachowanie partnerów. Można spotkać ludzi, którzy kochają się, czują do siebie pożądanie i są sobie oddani po wielu latach. Klucz do sukcesu tkwi w staraniach i unikaniu pewnych zachowań. Bez wątpienia oboje partnerzy powinni się starać, ale z reguły kobiety muszą się bardziej pilnować, ponieważ mają na swoim koncie więcej potknięć. Wynika to z większej emocjonalności. Swoim sposobem bycia zaczynają nudzić i irytować partnera. Kiedy taki stan trwa już długo, na rozstanie nie czekać... No chyba, że parę łączą inne zobowiązania.

Jeżeli Twój facet nie ma natury podrywacza, przeważnie stara się i unika konfliktów, to znak, że powinnaś poszukać przyczyny jego znudzenia w sobie. Oczywiście wcale nie musi tak być, ale każdą zmianę, którą chcemy wprowadzić, zawsze dobrze jest najpierw przeprowadzić na własnej osobie.

Jesteś ciekawa, jakiego zachowania u kobiet faceci nie tolerują? Postępując w taki sposób, nie tylko mu się znudzisz, ale będzie miał Cię dość.

Zobacz także: Opowiem Wam o pewnej nocy, która na zawsze zmieniła moje życie...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 2)
2017-04-01 04:09:05

Coś w tym zdaniu mi się nie podoba: "Jeżeli Twój facet nie ma natury podrywacza, przeważnie stara się i unika konfliktów, to znak, że powinnaś poszukać przyczyny jego znudzenia w sobie". Wg mnie powinno być: Jeżeli Twój facet nie ma natury podrywacza, przeważnie stara się i unika konfliktów, to znak, że powinnaś poszukać przyczyny znudzenia się nim w sobie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1