Ludzie się z nas śmieją, bo jesteśmy niedobraną parą

15 Września 2016

Są w sobie tak zakochani, że nie przeszkadzają im te różnice!

niedobrana para

Miłość może pokonać wszystkie przeszkody, no prawie wszystkie. Przeważnie pojawia się w najbardziej zaskakującym momencie życia, często do osób, które w ogóle do nas nie pasują. Charakterem, wyglądem, sposobem bycia czy wiekiem. W końcu przeciwieństwa się przyciągają. Trzeba jednak przyznać, że czasami zakochane osoby są od siebie tak różne, iż wywołują pośród innych ironiczne, a czasami wręcz szydercze komentarze. Niektórzy powiedzieliby, że to okrutne, ale są takie przypadki, że naprawdę trudno powstrzymać podobną reakcję. Doskonale wie o tym kilka naszych zaprzyjaźnionych par. Dziewczyny, będące w tych związkach, zgodziły się uchylić rąbka tajemnicy, jak to jest być w bardzo nietypowej relacji.

Co dzieli je oraz ich partnerów? Jak reagują na nich ludzie? Czy ta miłość ma szansę przetrwać?

Zobacz także: 7 typów facetów, z którymi (niestety) lądujemy w łóżku najszybciej

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
1.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

nin
(Ocena: 3)
2016-09-15 13:50:22

Ja mam przyjaciela, który jest ode mnie dużo starszy, ale uwielbiam spędzać z nim czas i z nikim tak świetnie się nie bawię. Ale jak gdzieś razem idziemy to widzę jak ludzie na nas patrzą i rozkminiają czasami w mniej lub bardziej bezczelny sposób dopytują. My mamy z tego ubaw, ale bardziej wrażliwym osobom mogłoby być przykro. Ludzie naprawdę uwielbiają wtrącać nos w nie swoje sprawy a już szczególnie jak widzą coś innego co się rzuca w oczy. Mówić dziewczynie, ze powinna rzucić chłopaka bo jest za gruby?! Albo za niski?! Okropność, ale trzeba nauczyć się ignorować, albo odpowiadać żartem. :-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-15 08:00:39

Przedostatnia panna i jej znajomi są prymitywni... Przecież to, że ktoś pochodzi ze wsi nie oznacza, że słucha głupiej muzyki, nie wie kto to Malczewski i nie bywa w teatrze... Oczywiście musiał być mocny kontrast i podkreślenie, że chłopak pochodzi ze wsi. I to z tym kebabem. Przykro mi, ale gdyby serio Warszawiacy takich rzeczy nie jedli, to takie knajpy w Warszawie by nie istniały. A przecież istnieją.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-09-15 09:50:30

Mi się wydaje, że ona i jej znajomi to po prostu taka sztywna "elyta" która ma się za wyższe sfery. Inteligentny człowiek potrafi pogadać zarówno o rzeczach jak i o pierdołach. Nikt normalny nie ma ochoty non stop rozmawiać tylko o sztuce czy muzyce klasycznej. Normalne, "ludzkie" rozmowy o bzdetach też są potrzebne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-15 09:51:27

zarówno o rzeczach poważnych jak i o pierdołach*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-09-15 09:59:29

Ale taki jest stereotyp osoby ze wsi i najwyraźniej jej chłopak się w niego wpisuje. Z tym kebabem to rzeczywiście jej kolega troszkę przegiął, ale też zależy z jakiego otoczenia jest ona i jej znajomi (co go wcale nie usprawiedliwia!). Jeśli dziewczyna obraca się wśród hipsterów i artystów z bogatszych dzielnic, to nie dziwię się że propozycja wyjścia grupą na kebaba spotkała się ze śmiechem. Zazwyczaj idzie się do barów/restauracji, a na kebaba ewentualnie już po spotkaniu, jak się jest nawalonym.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-15 07:41:25

Ta przedostatnia- ma mega pustych znajomych. Jak ktoś pochodzi ze wsi to nie może już wiedzieć kim jest Malczewski? A ma kebaba chodzą osoby ze wsi i z Warszawy tak samo, gdyby było inaczej to budy z kebsami nie istniałyby w Warszawie. Po prostu ma znajomych z kijami wiadomo w jakim miejscu. Koszmar.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-15 07:36:52

To miał być artykuł o tym ze parom te różnice nie przeszkadzają. A w połowie dziewczyny wyznają ze "ten związek nie przetrwa", "musimy walczyć o miłość"... Chyba nie o to miało chodzić..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1