Romantyczka, żebraczka, egoistka... Jakim typem partnerki jesteś?

10 Marca 2017

Masz tendencję do dawania czy brania? Lubisz kontrolować? A może jesteś egoistką?

typy dziewczyn

Sposobów na rozumienie miłości jest tyle, ilu ludzi na całym świecie. Każdy zapewne podałby trochę inną definicję i każda byłaby w jakimś stopniu właściwa. Mimo to można wyróżnić pewne charakterystyczne postawy, które tę miłość wyrażają. Jedne są lepsze, inne gorsze, ale tak naprawdę żadna nie powinna dominować. Najlepiej, gdyby stanowiła zlepek wielu zachowań.

Przeważnie kobiety przybierają jedną z tych postaw i trzymają się jej kurczowo przez cały czas trwania związku. Niestety nie zdają sobie sprawy, że w ten sposób go nie wzmacniają. Przeciwnie – zmniejszają szanse, że zakończy się na ślubnym kobiercu. Relacja powinna polegać na stosunku wymiennym. Oboje partnerzy dają i biorą. Poza tym kobieta i mężczyzna mają takie same prawa i obowiązki. Żadne z nich nie jest lepsze od drugiego i zarówno jedno, jak i drugie powinno dawać z siebie wszystko. Oczywiście w praktyce bywa różnie, to niemożliwe, żeby wszyscy non stop mieli motywację, ale nie wolno się poddawać i przesadzać... To ostatnie dotyczy właśnie typu miłosnej osobowości. Przekonaj się, którym z nich jesteś. Dzięki temu będziesz mogła skorygować swoją postawę.

Ciągle dajesz

Zawsze stawiasz faceta na pierwszym miejscu. Najbardziej liczą się jego wartości, poglądy, rodzina i znajomi. Podporządkowujesz swoje priorytety jego priorytetom, nigdy na odwrót. Nawet w codziennych sytuacjach można dostrzec przejawy tej postawy. To jemu dajesz kanapkę, która ładniej wygląda. Jeżeli on w nocy ściąga z Ciebie kołdrę, bierzesz koc. W końcu książę musi się wyspać, nie można go obudzić. Nie pozwalasz mu również pomóc sobie przy domowych obowiązkach. Potem wszystko spada na Twoją głowę, czujesz, że zaczynasz się dusić, a on przestaje Cię szanować...

Zobacz także: 7 dowodów, że związek z JEDYNAKIEM to koszmar!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
3.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz