Jakie zachowanie doprowadza facetów do szaleństwa? (TEGO lepiej nie rób)

27 Sierpnia 2017

Co znalazło się na czarnej liście?

okropne zachowanie

Tak, to wygląd najbardziej przyciąga do nas facetów. Po pewnym czasie trwania relacji zwracają oni uwagę także na inne aspekty. Bynajmniej nie chodzi nam o posiadanie zainteresowań czy miły sposób bycia, chociaż jak najbardziej mają znaczenie. Mężczyźni są uważnymi obserwatorami, zwłaszcza jeżeli chodzi o pewne zachowania. Można rzec zupełnie naturalne i często spotykane. Niektóre doprowadzają ich do szaleństwa, ale w negatywnym znaczeniu tego słowa.

Jeżeli nie chcesz podpaść ukochanemu, pod żadnym pozorem tego nie rób.

Podjadanie z jego talerza

Mężczyźni przeważnie nie odmawiają sobie dobrego jedzenia, a na ich talerza lądują hamburgery i frytki. Co tu ukrywać, kusi nas, aby się poczęstować. Zdecydowanie odradzamy ten ruch. Faceci z wielu powodów nie lubią takiego zachowania. Jedni są zaborczy, drudzy po prostu nie najedzą się przez to do syta, a innych zwyczajnie irytuje grzebanie komuś w talerzu. Lepiej zamów swoją własną porcję.

Sprzątanie jego przestrzeni

Ty widzisz bałagan, ale dla niego to przestrzeń, w której każda rzecz ma swoje miejsce. Pomimo panującego chaosu. Jeżeli posprzątasz, zburzysz system, który wypracował. Facet nie będzie mógł niczego znaleźć. Jeżeli drażni Cię nieporządek, porozmawiaj z nim, aby zaprowadził ład. Ale on musi to zrobić po swojemu.

Ciągłe imprezowanie

Niektórzy mężczyźni lubią dziewczyny, które wiedzą, jak się bawić. Mimo wszystko zamiłowanie do alkoholu i nocnych eskapad nie spotka się ze zrozumieniem mężczyzny myślącego o związku poważnie.

Zobacz także: Na tych facetów uważaj podczas wakacji!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-27 16:58:22

Przecież te zachowania nie irytują tylko facetów, a raczej wszystkich. Kobiety też nie lubią, gdy facet ciągle imprezuje, plotkuje, ubiera się niestosownie czy jest zaniedbany... A co do podjadania z talerza to wcale nie muszę tego robić, mój narzeczony tak samo jak partner anonima niżej uwielbia, gdy jemy razem z jego talerza i często sam wręcz na siłe mnie dokarmia, bo uważa, że za mało jem i nie lubi jeść sam, gdy ja już skończe swój niewielki posiłek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-27 13:17:19

Mój wręcz uwielbia jak ukradkiem zabiorę mu kawałeczek ziemniaka z talerza, szczególnie gdy sama jem sałatkę. Stwierdził ostatnio, że w ten sposób mnie dokarmia bo w jego opinii mało jem oczywiście nie jestem wychudzona tylko jem mniej niż on ;) ;) ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1