Nieudacznik, Mądrala, Wyjątek. Jakie typy facetów możesz spotkać na portalach randkowych?

21 Kwietnia 2017

Czy z którymkolwiek z nich da się stworzyć stały związek?

portale randkowe

Wiele osób mówi, że najlepiej poznać drugą połówkę na żywo. Świat wirtualny bywa niebezpieczny i można natknąć się na różne osoby, m. in. zboczeńców albo mężczyzn, którzy sami nie wiedzą, czego chcą. Pomimo tego randkowanie online cieszy się ogromną popularnością, a niektóre kobiety widzą w tym jedyną szansę na poznanie partnera. Nie rozczarowują się nawet wtedy, gdy dziesiąte spotkanie z rzędu okazuje się porażką. Ale nie wszystkie dziewczyny mają tyle zapału, zwłaszcza gdy spotkały się oko w oko z prawdziwymi dziwakami. Czy to oznacza, że powinny zaprzestać poszukiwań? Oczywiście, że nie!

Poniżej prezentujemy dziesięć typów facetów, którzy najczęściej zakładają sobie profile na portalach randkowych. Dzięki krótkiej charakterystyce szybciej rozpoznasz, z kim masz do czynienia. Będziesz wiedziała, czy dać mu drugą szansę czy nie. Zaoszczędzisz czas i nerwy.

Maminsynek

Przeważnie brakuje mu stanowczości i często odwleka decyzję o spotkaniu. Jest bardzo wrażliwy, nieśmiały oraz daje do zrozumienia, że rodzina ma największą wartość. Po początkowym zachwycie następuje jednak brutalne zderzenie z rzeczywistością. Facet często wspomina o matce. Dowiadujesz się, że mieszka z nią, zawsze bierze pod uwagę jej zdanie, a założenie profilu na portalu było jej pomysłem.

Zobacz także: „Chyba potrzebuję innego ciała. Moja żona bardzo zmieniła się po ślubie i już mnie nie pociąga...”

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

dorisKa
(Ocena: 5)
2018-02-04 21:25:35

A czy w życiu codziennym nie można spotkać podobnych typów? A może i nawet więcej rodzajów można by wymienić. Internet moim zdaniem jest miejscem jak każde inne, gdzie można nawiązać nowe znajomości. Gdyby nie portal mydwoje, raczej nie udałoby mi się poznać mojego obecnego męża, ponieważ mieszkaliśmy w dwóch przeciwległych dzielnicach miasta, raczej nie obracaliśmy się w tych samych kręgach, mimo bardzo zbliżonych zainteresowań. Jednak dopiero internet pozwolił nam się poznać. A, że wcześniej, podczas różnych znajomości zarówno z jakichś darmowych portali randkowych, czy ze świata rzeczywistego, spotykałam różnych facetów, którym można by przypisać różne typy osobowości, to inna sprawa. Takich można spotkać po prostu zawsze i wszędzie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Toszka
(Ocena: 5)
2017-11-27 19:47:55

Możesz też spotkać ciepłego troskliwego faceta :) jak ja na kochaj.pl - tam na prawdę jest mnóstwo ludzi którzy chcą poważny związek rozpocząć, nie ma co rzucać stereotypami

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Basia
(Ocena: 5)
2017-08-18 18:06:07

Polecam artykuł na http://www.lafoto.pl/portale-randkowe-jak-z-nich-korzystac/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-21 21:34:39

Co jest złego w miłośniku zwierząt?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-21 13:57:42

to co opisaliście jako mądrala to nie mądrala tylko pseudointelektualny snob. mądrala zachowuje się jak smerf ważniak i ludzie uciekają od jego pier.dolenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-21 10:26:52

W necie niestety nic poczciwego nie poszukacie,same przyglupy...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-21 11:50:04

Nie prawda! Poznany na portalu randkowym - prawie 2 lata związku

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1