Jakie teksty wkurzają facetów?

26 Marca 2018

Pilnuj się, aby TEGO nie mówić.

irytujące teksty

Atrakcyjny wygląd to za mało, aby zatrzymać przy sobie faceta. Mężczyźni patrzą również na charakter. Są takie przypadki, że dziewczyna jest atrakcyjna, ale jej sposób bycia, a zwłaszcza to, co mówi, pozostawia wiele do życzenia. Faceci nie lubię nidopowiedzeń, gierek słownych, a już najbardziej szantażu. Kobiety myślą, że w ten sposób kontrolują sytuację, ale tak naprawdę niszczą relację. Mężczyzna powoli będzie się stawał coraz bardziej zniechęcony.

Przekonaj się, jakich tekstów nie znoszą mężczyźni. Być może to właśnie przez nie, nie możesz zbudować trwałej relacji.

„Jak to zrobisz, nie mamy o czym rozmawiać” – to właśnie przykład szantażu. Grozisz mu, że jeżeli nie zachowa się po twojej myśli, dojdzie między wami do poważnego konfliktu.

„Jak teraz wyjdziesz, możesz już nie wracać” – w ten sposób również stawiasz go pod ścianą. Nie dajesz szansy wam obojgu na przemyślenie sprawy.

„Domyśl się, o co chodzi. Powinieneś wiedzieć takie rzeczy” – kobietom stale trzeba przypominać, że faceci nie czytają w myślach. Nawet jeżeli tobie coś wydaje się oczywiste, nie jest takie dla niego.

„Przytyłam? No proszę, powiedz” – potwierdzenie znajdziesz w lustrze. Stawiasz mężczyznę w niezręcznej sytuacji, bo nie wie, czy ma być uprzejmy czy szczery. Poza tym takie pytania są denerwujące.

„Z kim piszesz?! Pewnie z jakąś...” – czy pamiętasz, że zaufanie to podstawa w związku? Ciągłe podejrzenia sprawiają, że nawet święty facet będzie miał dość i w końcu pomyśli o zmianie partnerki.

Zobacz także: 10 poważnych znaków, że on już nie chce z Tobą być

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-31 08:55:55

Kiedy po 3 latach jego milosc mu powie ze byla znim dla pieniedzy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1