Jakich typów kobiet nienawidzą teściowe? TOP 7

18 Lutego 2017

Zadbaj o dobre wrażenie już podczas pierwszej wizyty. Inaczej Wasza relacja będzie oparta na ciągłej walce.

zła teściowa

Relacje pomiędzy synową i teściową są tematem dowcipów, a nawet rodzinnych legend. W przypadku gdy dwie kobiety walczą o uwagę mężczyzny, nie ma żartów. Mogą posypać się iskry. Jeżeli obie nie wezmą się w garść, ten stan „harmonii” będzie trwał nawet do końca ich życia. Czasami tylko jedna strona – zazwyczaj synowa – wyciąga białą flagę i próbuje zdobyć uznanie surowej kobiety, która jest matką jej ukochanego. Ona z kolei udaje, że tego nie widzi albo bierze za złe każdy gest. Zdarzają się też odwrotne sytuacje. To poczciwa staruszka pragnie sympatii partnerki swojego syna. Kieruje nią troska o dobro rodziny, szczęście dziecka i dobre serce. Na ogół jednak powtarza się pierwszy schemat. Dlaczego? Potomek jest dla matki najważniejszy, na myśl, że ktoś może go skrzywdzić jest nie do zniesienia. Będzie walczyć o niego wszystkimi dostępnymi sposobami (czytaj: złośliwymi uwagami i manipulacjami).

Niezależnie od tego, na jaką teściową trafisz, lepiej od razu zadbać o dobre wrażenie. Jeżeli zrobisz wszystko, co w Twojej mocy, nie będziesz mogła sobie zarzucić, że zaniedbałaś tę sprawę, a facet – chcąc nie chcąc – zostanie zmuszony do stanięcia w Twojej obronie.

Są typy kobiet, które facetów szczególnie przyciągają i takie, które odpychają. Podobnie jest w przypadku ich matek, szukających właściwych kandydatek do roli żony synka. Jakich synowych po prostu nie znoszą?

Zobacz także: „Nie chcę, żeby mój syn się ożenił” – czyli jak teściowa zrujnowała dzień mojego ślubu

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-18 19:34:03

Moja mama bardzo lubi moją bratową a argumenty są takie: mój brat zachowuje się przy niej tak jak zachowywał się zawsze, nigdy się nie zmienił, dużo się uśmiecha i ogólnie wyglądają na szczęśliwych. Niby proste ale wcale nie łatwe do osiągnięcia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-18 14:40:52

Ja posiadam 2 tatuaże i jestem z moim facetem 1 rok 7 miesięcy, spodziewamy synka a moje relacje z jego mamą jest bardzo dobre. To co jest napisane wyżej to pewnie pisała gimnazjalistka :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-18 11:48:50

Brzmi jak jakiś przedruk z amerykańskiego pisma lat 90

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-18 08:53:05

Teściowe nienawidzą wszystkich typów kobiet, z którymi biorą śluby ich synowie. Zawsze coś nie pasuje - za ambitna, za leniwa, za ładna, za brzydka, za spokojna, za szalona, nijaka, a włosy nie takie, a ciuch nie w tym kolorze... Nie dogodzisz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-18 09:13:01

Dokładnie. Choć ja do mojej dodam niszczenie mnie psychiczne i wyzywanie mnie od najgorszych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-18 15:36:42

Dlatego ja jestem niesamowicie wdzięczna, że moja teściowa jest normalna. Prowadzi własne życie, nie wtrąca się do życia swoich dzieci. Dobrze wychowała mojego męza, który potrafi też posprzątać i pozmywać w domu. Nie generalizowałabym, że każda teściowa to diabeł na ziemi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1