Faceci wymienili typy ZŁYCH KOBIET. Mowa o Tobie?

18 Października 2016

Sprawdź, czy znalazłaś się na tej liście.

najgorsze typy kobiet

My, kobiety, uwielbiamy znać męski punkt widzenia. Chcemy wiedzieć, co podoba się facetom, co ich odstrasza, co kręci. Tą wiedzą często dzielimy się z Wami, zwłaszcza że informacje mamy z pierwszej ręki – w „Playboy’u” i „CKM” pracują nasi zaprzyjaźnieni redaktorzy, a rozmowy z nimi często dostarczają ciekawych wniosków.


Ostatnio w nowym numerze „CKM” ukazał się artykuł o typach złych kobiet. Panowie wymienili tam rodzaje dziewczyn, których unikają jak ognia. „Wdzięczą się i uwodzą tylko po to, żeby zwabić do siebie mężczyznę. A gdy już facet znajdzie się w ich władzy, pozbawiają go chęci do życia…” – czytamy w męskim magazynie.


O jakich dziewczynach mowa? Przyjrzyjmy się temu bliżej!


Polecamy także: Męskie wspomnienia: Podczas pierwszego razu strasznie się przed nią zbłaźniłem...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
3.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

S.
(Ocena: 5)
2016-10-20 12:46:56

hmm po rozstaniu z moim ostatnim chłopakiem dowiedziałam sie że jestem bardzo zboczona i zawsze miałam na niego ochotę, na niego i na s.e.ks. czy pasuje do mnie określenie nim.fomanka? Nie sądzę, kochałam go całą sobą,myślałam o nim rano po przebudzeniu i kiedy kładłam się spać, uśmiechałam się na samą myśl o nim.... czekałam na każde spotkanie . niesprawiedliwa ocena mnie na koniec naszego związku bardzo mnie zabolała. bo owszem chciałam się kochać, duzo i często ale TYLKO i WYŁĄCZNIE Z NIM...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
bez
(Ocena: 1)
2016-10-20 10:41:00

chyba narcyza a nie "narcyzka" - plisss...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-19 11:32:04

Czytam duzo wpisow z tej str i mam wrazenie ze tych wpisow dokonuje jedna i ta sama osoba ,ten sam styl pisania.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-18 21:26:23

A mnie wkurza opis niby materialistki. To, że kobieta lubi dobre jedzenie w prawdziwej restauracji i ładne drogie prezenty, i tego czasem oczekuje od mężczyzny, jest czymś zupełnie normalnym w związku. Kobiety, nie przyzwyczajajmy facetów, że starczy nam kebab w barze, 1 zwiędła róża i pierścionek zaręczynowy za 200zł. Ceńmy się to i facet będzie nas szanował!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
skończcie z bzdurami
(Ocena: 5)
2016-10-18 14:51:24

Głupoty .. co to za pojęcie " zła kobieta" .. i kobiety i mężczyźni mają takie cechy .. ludzie są różni i jak to mówią swój swojego znajdzie więc po co dyskusje nie podoba się to nie trzeba się z nią wiązać .. media ciągle kreują facetów na niezdary życiowe, którym trzeba ugotować, uprać i jeszcze być miła i ułożoną ludzieeeee ! średniowiecze się skończyło, a bycie z kimś nie oznacza zatracenia jego charakteru i znalezienia służki czy służącego .. przez takie oto złote rady rośnie pokoleje mamej, które tylko wymagają od partnerki .. ocknijcie się wreszcie i nie piszcie bzdur, bo wszystko w relacji partnerskiej działa zawsze w dwie strony !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-19 10:23:13

uwzgledniajac tę strone wiem... , nie 'wybuchniesz'z nadmiaru madrości

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 4)
2016-10-18 14:35:34

Akurat perfekcjonizm kojarzy mi się z czymś innym niż robienie paznokci i ładnym wyglądem. perfekcjonizm to też po części pracoholizm i dążenie do ideału w każdej dziedzinie, nie tylko wyglądu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-18 14:12:00

Gaduła i przyszła nauczycielka, zawsze bede sama XD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-18 07:30:49

no tak najlepsza jest głupia gęś, która jest posłuszna mało mówi i da się ja zmienić. zreszta kogo to obchodzi jakich kobiet chcą meżczyzni, skupmy się na sobie - to my jesteśmy najważniejsze :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-18 13:00:48

Żebyś wiedziała, że wielu facetów lubi takie głupie gęsi, co bedą tańczyć jak im zagrają i spełniać wszystkie ich zachcianki. Najlepiej, że to jeszcze ona się starała i go zdobywała, a nie na odwrót.No i nie może mieć wyższego wykształcenia i lepszych zarobków od niego, bo taki delikwent już ma problem i czuje się niedowartościowany... Uwierz mi, byłam z takim. Ciągle tylko pretensje, że go nie doceniam, a jego potrzeby i uczucia na pierwszym miejscu. Moje się nie liczą. Spotkajmy się wtedy, gdy mu pasuje itp. Dlatego jak poznał jakąś głupią gąskę to poleciał do niej na skrzydłach, bo robi co on zechce i starać się nie musi. Powodzenia życzę !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-19 12:26:51

Prawda. Mój powiedział mi wprost, że on szukał głupiej dziewczyny, bo uważa, że taka by się z nim nie kłóciła. Poznał mnie i... mamy ciche dni. Kto wie, może jeszcze z jakąś gąską kiedyś będzie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-19 15:18:11

Bo nad tymi głupimi mają władzę. Nawet jak ich robią w konia to się szybko nie zorientują. Mój eks powiedział, że przy mnie trzeba się dużo starać. No sorry, ale mam większe ambicje niż mieszkanie na zadupiu, w miasteczku bez perspektyw, na dodatek z rodzicami i życie od 1 do 1 za najniższą krajową - tak żyje jego obecna i mu z tym dobrze. Cóż... nie mam pytań. Ciężko mu wyjść poza swoją strefę komfortu... Może teraz jest mu z tym dobrze, ale poczekajmy kilka lat...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz