Jakich kobiet boją się mężczyźni?

22 Sierpnia 2008

5 typów, na które faceci mają alergię i przed którymi uciekają drzwiami i oknami.

Jakich kobiet boją się mężczyźni?

Faceci nie są skomplikowani, pewne typy zachowań ich przyciągają, a pewne odpychają. Na niektóre typy kobiet panowie działają alergicznie. Czasem, aby zdobyć mężczyznę, który wpadł ci w oko, musisz zagrać kogoś, kim nie jesteś, na tym polega sztuka uwodzenia. Jednak cały czas musisz się mieć na baczności, aby niczego nie spalić. Jest kilka zachowań, których lepiej unikać, chcąc zdobyć upragnionego faceta. Wybraliśmy dla was 5 najczęstszych:

  1. Królewna - typ kobiety, która musi być non stop na piedestale, wszystko musi się kręcić wokół niej, cały czas musi być w centrum uwagi. Jeśli na kogoś skinie albo w ogóle spojrzy, to wielkie wyróżnienie. Wymaga pokłonów i prezentów, aby utwierdzać się w swej wyjątkowości. Szuka partnera, który będzie na jej wszystkie rozkazy.
  2. Modliszka - kobieta traktująca mężczyzn jako obiekty do zdobycia. Za każdym razem potrzebuje większych wyzwań. Najważniejszy dla niej jest seks, a mężczyzna powinien myśleć tylko o niej, nic innego nie może zaprzątać jego myśli. Często zmienia nastrój i lubi pokazywać swoje humorki, w ten sposób testuje faceta. Wszystkie działania są ściśle zaplanowane, uzależnia od siebie mężczyznę, a potem wykorzystuje to, poniża go, dręczy, wyniszcza psychicznie.
  3. Bluszcz – oplata wokół mężczyzny coraz gęstszą sieć, która w końcu nie pozwala mu żyć. Zaczyna się niewinnie - spotkania, randki, kolacje przy świecach, wyznanie miłości największej w życiu. Jest gotowa cały swój czas spędzać tylko z partnerem, nic więcej nie potrzebuje do szczęścia. Jednak z czasem zaczynają się telefony sprawdzające, dopytywania o byłe partnerki, gdzie był, z kim, dlaczego nie odpisał od razu na SMS.
  4. Matka Polka – robi wszystko wokół swojego mężczyzny: gotuje, sprząta, matkuje mu, troszczy się o niego. Na pozór to chodzący ideał, ale tylko dla facetów, którzy są wiecznymi chłopcami i nigdy nie chcą dorosnąć. Mężczyzna potrzebuje czuć, że to on wszystko wymyśla, nie szuka kobiety, która będzie wszystko za niego robiła.
  5. Niezależna – zawsze wie, czego chce, doskonale radzi sobie w każdej sytuacji i wszystko woli zrobić sama. Jest inteligenta i energiczna, cały czas jest w ruchu. Głośno wyraża swoje zazwyczaj krytyczne poglądy. Potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji. Faceci potrzebują myśleć, że kobiety czasem są bezradnymi istotami, które bez nich nie dałyby sobie rady w życiu. Rzadko który szuka kobiety, która będzie silniejsza od niego.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (308)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

andromeda
(Ocena: 5)
2013-01-21 23:43:29

niezależna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-02 01:44:50

Mrrr... to ja królowa modliszek ;) KrólewNo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-27 17:12:43

hmm królewna modliszek ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-07 16:33:03

chyba jestem modliszką hahah

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-16 22:14:56

czyli ja spełniam wszystkie :/ :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-23 13:56:08

to napisala baba.... NIE NALEZY ANWET CZYTAC BZDUR PISANYCH PRZEZ JAKAS SFRUSTROWANA SINGIELKE O TYM , CO PODOBA SIE FACETEM.... TO POWINIE NANPISAC FACET. FACECI DOJRZALI LUBIA NIEZALEZNE KOBIETY, NATURALNE, PEWNE SIEBIE. TAKA KOBIETA PRZYCIAGA DO SIEBIE DOJRZALYCH FACETOW, BEZ KOMPLEKSOW. CO TO ZA FACET, KTOREGO PRZERAZA SPELNIONA INNA OSOBA, KTORY CZUJE SIE ZAGROZONY, KIEDY DZIEWCZYNA ODNOCI SUKCESY? JEST TAKICH ZNIEWIESCIALYCH PANOW CORAZ WIECEJ, NIE SA WARCI GIEREK TYPU MALA NIEZARADNA SLODDKA IDIOTKA

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-18 03:25:00

Ja jestem niezalezna, ale sa momenty kiedy lubie byc zdominowana (wtedy moj mezczyzna poprostu staje na glowie by sprawic mi przejemnosc - mysle ze wiecie o czym mowie ;P) a czasem bywam bezradna coby podbudowac jego meskie ego - dziala dziewczyny dziala ;> innymi slowy - taka zolza ze mnie ;P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-08 15:31:00

[quote="Gosc"]a ja jestem z kosmosu i co wy na to???? ha haha[/quote] i jak tam jest ?? :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-01 00:19:00

a ja jestem z kosmosu i co wy na to???? ha haha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-28 22:30:00

lubia glupie i naiwne :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz