PSYCHOTEST: Czy faceci widzą w Tobie seksowną kobietę?

23 Listopada 2016

Naukowcy wiedzą, czy podobasz się płci przeciwnej. Albo sama sobie szkodzisz.

seksowna kobieta

Każdy człowiek chce podobać się innym, zwłaszcza płci przeciwnej. Chęci to jednak jedno, a możliwości - drugie. Nie wystarczy być obiektywnie piękną. Na nasz wizerunek składa się wiele innych szczegółów, które dopiero razem tworzą nasz całkowity obraz. Liczą się maniery, zdrowie, język ciała, stan emocjonalny itd. Naprawdę niewiele trzeba, by sobie zaszkodzić.

Portal „Business Insider” przyjrzał się badaniom na ten temat i wyszczególnił 9 rzeczy, które oszpecają nas w oczach innych ludzi. Wszystkie poparte naukową wiedzą, dlatego warto wziąć to sobie do serca. Sprawdź, ile z tych kwestii dotyczy cię bezpośrednio i dowiedz się, jak przez ich pryzmat jesteś postrzegana. Masz coś na sumieniu z tej listy? Za każdy taki szczegół przyznaj sobie 1 punkt, by na końcu poznać ostateczny wynik

NIEDOBÓR SNU

Zmęczenie jest widoczne gołym okiem na twojej twarzy. Podkrążone i zaczerwienione oczy kojarzą się jednoznacznie źle i skutecznie odbierają atrakcyjność. Osoby niewyspane postrzegane są jako mniej zdrowe i smutniejsze.

Zobacz również: Typy kobiet, których pragną wszyscy mężczyźni

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz