Jak urządzić sypialnię, żeby ZAWSZE pomiędzy Wami iskrzyło?

05 Marca 2017

Zapomnij o przebraniu sprzątaczki i kulinarnych afrodyzjakach. Wystarczy TO.

udane życie intymne

Wystrój sypialni może podkręcić atmosferę w związku. Jednak aranżując tę część domu, przeważnie kierujemy się estetyką oraz modą i nie myślimy, że w przyszłości to się odbije na naszym życiu seksualnym.

Z upływem lat pożądanie przygasa. Pary radzą sobie z tym różnie. Próbują innych pozycji, afrodyzjaków, czytają poradniki, porady w Internecie, a panie kupują seksowną bieliznę. Są też pary, które sobie nie radzą. Brak im motywacji i czasu. Niekiedy czują się po prostu zrezygnowani i machają na wszystko ręką. Niestety to jest pierwszy krok, który zapewne doprowadzi jedno z Was do zdrady. A wystarczy tak niewiele. Tak naprawdę odpowiednio zaaranżowana sypialnia – brzydko powiedziawszy – odwali część roboty za Was i nawet nie będziecie zdawać sobie z tego sprawy.

Być może myślisz sobie w tym momencie, że wymaga to przecież dużych nakładów finansowych albo i remontu. Nic bardziej mylnego, chociaż faktycznie trzeba trochę zainwestować. Zapomnij jednak o zawrotnej sumie. W miarę możliwości postaraj się wcielić w życie te porady, a wkrótce zobaczysz efekty.

Kolor ścian

Jeżeli jesteście parą o niezbyt dużym temperamencie, powinniście zdecydować się na żywy kolor ścian – najlepiej purpurowy. Czerwony odradzamy, gdyż kojarzy się z agresją i wywołuje niepokój. Będziecie mieli problem z zaśnięciem. Gdy przeraża Cię wizja kolorowej ściany, pomyśl o pomalowaniu tylko jednej, a nie wszystkich czterech. Wystarczy jeden duży akcent. Może być także fioletowy, który jest nastrojową barwą.

W przypadku gdy nie macie problemu z temperamentem, ale problem dotyczy czegoś innego, wybierzcie stonowane, ale przytulne kolory, np. beżowy albo kremowy.

Zobacz także: Tylu partnerów seksualnych to już ZA DUŻO. Ten wynik zwiastuje ogromne kłopoty!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-03-05 03:06:26

K: Spotkajmy się! F: Ale pada deszcz i na drodze są błotniste kałuże, musiałbym znowu w sobotę przed dyskoteką pastować gumofilce, a nie godzi się, by dojrzały mężczyzna dbał o higienę i tracił czas na takie bzdury.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1