7 rzeczy, których nie należy robić po rozstaniu. Poczujesz się jeszcze gorzej!

27 Listopada 2016

Jeżeli naprawdę chcesz o nim zapomnieć, wybij sobie z głowy te sposoby na pocieszenie.

jak żyć po rozstaniu

Rozstania nigdy nie są łatwe ani przyjemne. Mimo wszystko stanowią część naszego życia i trzeba nauczyć się sobie z nimi radzić. Nieważne, czy powodem jest zdrada faceta, nowa dziewczyna, która zawróciła mu w głowie czy po prostu kłótnie i inna wizja przyszłości.

Jakiś czas po rozstaniu często towarzyszy nam emocjonalna huśtawka i robimy rzeczy, na które nigdy byśmy się nie zdecydowały. Chociaż mają pomóc w pogodzeniu się z losem, tak naprawdę tylko pogłębiają rozczarowanie i mogą wprowadzić w stany depresyjne.

Jakich działań zdecydowanie powinnaś unikać po rozstaniu?

Zatapianie smutków w... jedzeniu

Kusi nas, aby spałaszować na kolację wielką pizzę, a potem jeszcze czekoladę. A najlepiej cały słoik nutelli. Jedzenie często bywa `pocieszaczem`, kiedy w życiu nic się nie układa. Czekolada podnosi hormon szczęścia i na chwilę mamy lepszy humor. Niestety po jakimś czasie pojawia się ociężałość i dodatkowe kilogramy, a to nie są najlepsze powody do radości.

Zobacz także: 10 sygnałów, że czas się rozstać

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 2)
2016-11-28 15:48:51

JaJas

Rozmawiają dwie dziewczyny: - Piotrek mnie rzucił - mówi pierwsza. - Co się stało? - pyta druga. - Jemu chodziło tylko o seks. A ja powiedziałam, że chcę z tym poczekać do ślubu. - I co? Tak po prostu definitywnie Cię rzucił, a teraz się nie odzywa? - Nie, no czasem dzwoni, żeby zapytać czy jestem już po ślubie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-27 17:02:01

Tak, bo najlepiej to siedzieć w domu i się zamartwiać, podczas gdy on pewnie dobrze się bawi. Z większością rad się zgadzam, ale mam kilka zastrzeżeń. Czemu mam nie kupować sobie nowych ubrań, sprawić nowej fryzury czy wrzucać zdjęcia na fb? Czemu mam nie korzystać z życia i nie chodzić na imprezy? Czemu mam nie rzucać się w wir pracy? Akurat te wszystkie rzeczy robiłam po rozstaniu z moim eks. Kupiłam sobie kilka nowych rzeczy, zmieniłam kolor włosów, dużo imprezowałam, ale też dzięki temu poznałam wiele nowych ludzi. Zaczęłam drugi kierunek studiów i dorywczą pracę. I wiecie co? Czuję się szczęśliwa jak nigdy dotąd, widzę że jestem komuś potrzebna i znam swoją wartość. Czuję też, że robię coś dla siebie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-27 06:59:28

Najgorszym błędem jest wypisywanie i dzwonienie do niego po pijaku...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1