Co trzeci facet robi skok w bok. Jak poznać, że to właśnie Twój partner zdradza?

19 Sierpnia 2016

Jeden na trzech polskich mężczyzn ma problem z dochowaniem wierności – wynika z badań socjologów i seksuologów. Jak można zdemaskować zdradzającego faceta?

on mnie zdradza

Ania od kilku tygodni żyje w przekonaniu, że jej ukochany Wojtek ma „kogoś na boku”. „Nie przyłapałam go wprawdzie na gorącym uczynku, ale pojawia się coraz więcej niepokojących sygnałów. Stał się zamyślony, widzę przerażenie w oczach, gdy sięgam po jego komórkę albo chcę skorzystać z jego komputera. Wraca coraz później z pracy i reaguje rozdrażnieniem, kiedy pytam, gdzie wychodzi i kiedy wróci. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby zawsze się tak zachowywał, ale tak dzieje się dopiero od niedawna, a wcześniej Wojtek był ideałem partnera” – opisuje Ania. „Czy jego zachowanie świadczy o tym, że mnie zdradza?” – zadaje dramatyczne pytanie na jednym z internetowych forów.

Odpowiedź na to pytanie jest trudna. Na pewno nie można wyciągać pochopnych wniosków, jednak nie ulega wątpliwości, że wielu mężczyzn wykazuje skłonność do zdrady partnerek. Wśród nich są nawet wysoko postawieni przywódcy światowych mocarstw.

Z niewierności musiał się tłumaczyć np. Francois Hollande, prezydent Francji. Kilka lat temu magazyn „Closer” opublikował specjalny, siedmiostronicowy dodatek zatytułowany: „Francois Hollande i Julie Gayet – sekretna miłość prezydenta”. Jak się okazało, polityk od dawna romansował ze znaną aktorką. Według dziennika „Le Parisien”, w przeddzień publikacji Hollande poinformował o zdradzie długoletnią towarzyszkę życia – Valerie Trierweiler. „Pierwsza Dama” przeżyła „bardzo silny wstrząs emocjonalny” i trafiła do paryskiego szpitala.

7 sytuacji, w których partner NIGDY nie powinien Cię zobaczyć

Z kolei rosyjski przywódca Wladimir Putin rozwiódł się z żoną Ludmiłą na kilka tygodni przed 30. rocznicą ślubu. Dla jego rodaków informacja o rozpadzie prezydenckiej pary nie była zaskoczeniem. Od wielu lat pojawiały się bowiem plotki, że prezydent nie jest wzorem małżeńskiej wierności i romansuje z piękną gimnastyczką Aliną Kabajewą, która zdobyła złoty medal podczas igrzysk olimpijskich w Atenach. W 2008 r. sportsmenka urodziła mu syna. Na urodziny Putin kupił partnerce… pięciogwiazdkowy hotel w centrum Moskwy.

Najsłynniejszą zdradą na szczytach władzy był pozamałżeński romans amerykańskiego przywódcy Billa Clintona z 22-letnią stażystką Moniką  Lewinsky, która pochwaliła się tym koleżance. Gdy sprawą zajął się niezależny prokurator, Kenneth Starr, młoda kobieta zgodziła się zeznawać i potwierdziła, iż między nią a prezydentem doszło do stosunków seksualnych.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-20 15:18:46

Dlatego nienawidzę mężczyzn.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1