13 rzeczy, których NIGDY nie powinnaś robić mężczyźnie

03 Grudnia 2016

Oni nie chcą o nawet słyszeć o podobnym zachowaniu!

czego nie robić przy facecie

Nawet największa miłość nie sprawi, że pewne zachowania w stosunku do faceta ujdą Ci na sucho. Może ukochany nie zwróci Ci ostro uwagi, może nawet nic nie powie... Ale na pewno zapamięta, niezależnie od tego, jak bardzo kochają swoją dziewczynę. Wyobraź sobie, co byś zrobiła, gdybyś dostała bon na 2000 zł na zakupy w ulubionej sieciówce. Jego termin ważności obejmowałby jeden dzień. Tymczasem facet przypomina Ci o wyjeździe z jego rodzicami z okazji urodzin mamy. Chociaż ubrania nie powinny być ważniejsze, to jednak okazja jest wyjątkowa i na pewno chciałabyś, aby on zrozumiał. To oczywiście tylko przykład i można byłoby wymyślić ich więcej, ale ma za zadanie uświadomić Ci, że czasami lepiej pójść na kompromis, trochę odpuścić, zostawić faceta samego – w zależności od danej sytuacji.

Niestety trzeba przyznać, że kobiety często nie mają wyczucia... O jakie zachowania chodzi?

Grzebanie w jego rzeczach i przekładanie ich

Nie chodzi nawet o poszukiwanie dowodów na niewierność faceta, ale zwykłe, ciekawskie grzebanie w jego rzeczach. Sprzątanie i przekładanie ich bez jego wiedzy również może wywołać irytację. Uwierz, że faceci potrafią łatwiej odnaleźć coś w swoim bałaganie niż po Twoich porządkach...

Zobacz także: Podstawy udanego związku

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

nnn
(Ocena: 1)
2016-12-04 09:36:44

Żenada. Może od razu posadzić faceta na tronie i mu usługiwać. W związku ważne jest partnerstwo i szczera rozmowa a nie chodzenie obok drugiej osoby na paluszkach żeby czasem jej nie urazić. A jeśli traktować ten teks chociaż w minimalnym stopniu poważnie to powinno to działać w dwie strony.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-03 23:25:53

Co to za pierdoly?Co za ciota jeździ ze swoją partnerką na urodziny do mamusi?Może mu mama jeszcze gacie wypierze? Skończcie z tymi bzdetami bo to żałosne jest.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-04 08:14:39

Facet, który się swojej partnerki NIE WSTYDZI, zaprasza ją do domu rodzinnego od czasu, do czasu. Może Ciebie nie bierze, bo go od ciot wyzywasz?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-03 20:39:06

Czytam, że nie powinno się wpraszać na rodzinne imprezy i myślę z satysfakcją, że ja unikam takim imprez jak diabeł święconej wody, a potem czytam, że tego też robić nie wolno :D Kiedyś moja niedoszła teściowa była dla mnie bardzo niemiła i nie ukrywała, że mnie nie lubi, bo chciała żeby jej synek wrócił do swojej ex (która już była w ciąży z innym) i od tamtej pory mam uraz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-04 08:13:51

Chodzi o złoty środek. Nikt nie mówi, że masz siedzieć z jego rodziną, jeśli się nie lubicie, ale jeśli para jest ze sobą długo, to nie wyobrażam sobie nie zaliczyć, np. dwóch wigilii. Jedna u rodziny dziewczyny, druga u rodziny chłopaka. Mówię tylko o sytuacjach, w których rodzina ma ze sobą zdrowy kontakt i takie uroczystości obchodzi. To samo z imieninami. Jakby teściowa Cię zaprosiła na imieniny, to byś nie poszła? Jak się o facecie myśli poważnie, to się chce z jego rodziną ułożyć poprawne relacje. Mój mąż pochodzi z patologicznej rodziny, alkohol, przemoc, agresja. Mimo wszystko chciał, żebym poznała jego bliskich, spędzamy ze sobą czas od okazji, do okazji, oni wtedy zachowują się w miarę przyzwoicie, wymieniamy uprzejmości. Z moją rodziną spędzamy więcej czasu, ale mąż lubi moich rodziców i rodzeństwo. Czasem mam wrażenie, że w końcu odnalazł rodzinę, do której pasuje :) Najpierw może i zakochał się we mnie, teraz już kocha nas wszystkich. Mnie to cieszy. Mówcie co chcecie, ale to szczęście mieć dobre relacje z rodzicami i nie widzę powodu, żeby tego nie pielęgnować, czy to z rodzonymi rodzicami, czy teściami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-03 11:05:28

Mój facet robi większą cześć tych rzeczy a nie ja. Mi czasem może zdarzają się jakieś 2 rzeczy z tej listy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1