Najczęstsze kłamstwa kobiet: „Z nikim nie było mi tak dobrze”, „Uwielbiam twoich kumpli”, „Zawsze jestem z tobą szczera”

15 Sierpnia 2016

Te kłamstwa są niby niewinne, ale ukazują całą prawdę o kobiecej naturze.

kłamstwa w związku

W każdym, nawet najlepszym związku zdarzają się drobne kłamstwa, zarówno ze strony kobiet, jak i mężczyzn. Jeżeli jednak chodzi o blefowanie w mało istotnych sprawach, są one bardziej domeną kobiet. W przypadku grubych przekrętów – statystyki najczęściej wskazują na mężczyzn.

Mówi się, że bez prawdziwego zaufania relacja nie przetrwa, ale mimo niektórych kłamstw, zakochani dalej są ze sobą. Oczywiście wszystko zależy od tego, czy się wydadzą oraz rodzaju kłamstwa. Jeżeli chodzi o zdradę, niedopilnowanie ważnej sprawy lub jakikolwiek sposób zranienia uczuć, sprawa jest poważna. Drobne kłamstwa, nie mają aż takiego znaczenia, mało tego, trudno je wykryć. Gdyby do tego doszło, jest niewielkie ryzyko, że relacja zostałaby zakończona.

Po przejrzeniu zagranicznych forów internetowych, wytypowałyśmy kilka najczęściej powtarzających się kobiecych kłamstw – tych, które można zaliczyć do kategorii niewinnych. Jeżeli wierzyć opiniom specjalistów, przydarzają się każdej kobiecie będącej w związku.

Zobacz także: Czego faceci nie mówią kobietom przed ślubem?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
2.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

africa
(Ocena: 5)
2016-08-15 12:59:16

Albo jak np. facetowi opadnie to głaszczą i mówią, że nic się nie działo i to byłoby w porządku. Ale one później biegną i naśmiewają się z tego do innych. Swojego faceta należałoby wspierać, nawet jak trzeba to iQman mu kupić a nie zachowywać się tak dziecinnie. Wkurza mnie to strasznie, bo moja znajoma tak nagminnnie robi a ma naprawdę fajnego faceta który na to niezasługuje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-15 13:49:44

lecisz na faceta znajomej?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1