Jak kobiety niszczą życie mężczyzn?

27 Stycznia 2009

Oskarżenie o gwałt stało się jedną z najpotężniejszych broni w rękach kobiet. Korzystają z niej coraz częściej, robiąc to z zemsty.

Jak kobiety niszczą życie mężczyzn?

Brytyjski dziennik „Daily Mail” przyjrzał się zjawisku, które jest coraz popularniejsze na Wyspach. W artykule opisano między innymi przypadek znanej dziennikarki telewizji BBC, która po rozstaniu z chłopakiem oskarżyła go o kilkadziesiąt gwałtów w trakcie ich dwuletniego związku. Mężczyzna został aresztowany. Zarzuty oddalono po kilkutygodniowym śledztwie. Koronnym dowodem niewinności mężczyzny były filmy video, które powstały podczas igraszek pary. Analiza pozwoliła stwierdzić, że kobieta brała w nich czynny udział i nic nie odbywało się bez jej zgody.

Mężczyzna podejrzewa, że to właśnie filmy porno, które razem nagrali, stały się powodem fałszywych oskarżeń dziennikarki. Podobno bała się ich ujawnienia. Jak powiedział w rozmowie z „Daily Mail”, jego eks oceniła go według swoich standardów. Dziennik nie ujawnił danych kobiety. Wiadomo tylko, że prowadzi popularny program w BBC. Mężczyzna ma jej za złe zachowanie, które, jak sam mówi, zrujnowało mu życie. Chciałby, żeby kobietę spotkała kara za rzucanie fałszywych oskarżeń:

„Jej kłamstwa zrujnowały mi życie (…). Nie obchodzi mnie, że ona robi karierę. Powinna iść do więzienia. Oczywiście, BBC nie wie, co ona zrobiła. Ale gdyby się dowiedzieli, chciałbym, żeby ją zwolnili” (tłumaczenie pardon.pl).

Mężczyzna, mimo że został oczyszczony z zarzutów, widnieje w policyjnych kartotekach jako potencjalny gwałciciel, przez co ma problemy ze znalezieniem pracy. Okazuje się, że podobnych historii jest w Wielkiej Brytanii bardzo dużo. Z policyjnych danych wynika, że tylko około 6 procent kobiecych zarzutów potwierdza się w rzeczywistości. Za rzucenie fałszywego oskarżenia nie ma żadnej kary, a mężczyzna, nawet gdy udowodni swoją niewinność, i tak pozostaje napiętnowany.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (95)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-25 13:49:00

[quote="Gosc"][quote][b]ala.ala[/b] To ja zupełnie z innej beczki i proszę niech ktoś odpowie. Byłam długo z facetem, a jak się rozstaliśmy to od razu znalazł sobie nową, w tym rzecz, że po jakimś tygodniu ją zdradził ze mna kilka razy. Ja jej o tym powiedziała bo zbyt fair się nie zachowywał na co on mnie wyśmiał i powiedział, że nic takiego nie miało miejsca. Teraz jego znajomi mają mnie za wielką kłamczuchę, a moi znajomi próbują mnie pocieszyć. Na całe nieszczęście skasowałam sms, które mogłyby pomóc. A sam koleś nie ma zamiaru sie przyznać i okłamuje swoją laske i znajomych, co robić? ,,Ja jej o tym powiedziała bo zbyt fair się nie zachowywał na co on mnie wyśmiał i powiedział, że nic takiego nie miało miejsca" A ty byłaś fair jak z nim byłaś wiedząc że ma już nową dziewczyne? Żal mi cie :/ [/quote] Olej i jego i jego kumpli. A szkoda, że skasowałaś te smsy bo one by Ci naprawdę bardzo pomogły. Ale zawsze możesz go trochę posprawdzać i coś się na pewno znajdzie. I nie przejmuj się tym co o Tobie gadają[/quote]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-09 18:25:00

przespalas sie z nim chociaz byl juz z inna!!jaka szkoda ze jednak twoj plan rozbicia mu zwiazku sie nie udal.facetow sie oskarza ze mysla tylko o dupie, na tomiast wy wszystko (nawet zemste zalatwiacie dupa)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-03 22:09:00

szczerze.....jeśli zrobił to raz to tamta go kiedyś nakryje, bo napewno sie to powtórzy i niestety dopiero wtedy uwierzą i Tobie =/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-03 17:31:00

[quote="ala.ala"]To ja zupełnie z innej beczki i proszę niech ktoś odpowie. Byłam długo z facetem, a jak się rozstaliśmy to od razu znalazł sobie nową, w tym rzecz, że po jakimś tygodniu ją zdradził ze mna kilka razy. Ja jej o tym powiedziała bo zbyt fair się nie zachowywał na co on mnie wyśmiał i powiedział, że nic takiego nie miało miejsca. Teraz jego znajomi mają mnie za wielką kłamczuchę, a moi znajomi próbują mnie pocieszyć. Na całe nieszczęście skasowałam sms, które mogłyby pomóc. A sam koleś nie ma zamiaru sie przyznać i okłamuje swoją laske i znajomych, co robić? [/quote] Olej i jego i jego kumpli. A szkoda, że skasowałaś te smsy bo one by Ci naprawdę bardzo pomogły. Ale zawsze możesz go trochę posprawdzać i coś się na pewno znajdzie. I nie przejmuj się tym co o Tobie gadają

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-02 19:56:00

To ja zupełnie z innej beczki i proszę niech ktoś odpowie. Byłam długo z facetem, a jak się rozstaliśmy to od razu znalazł sobie nową, w tym rzecz, że po jakimś tygodniu ją zdradził ze mna kilka razy. Ja jej o tym powiedziała bo zbyt fair się nie zachowywał na co on mnie wyśmiał i powiedział, że nic takiego nie miało miejsca. Teraz jego znajomi mają mnie za wielką kłamczuchę, a moi znajomi próbują mnie pocieszyć. Na całe nieszczęście skasowałam sms, które mogłyby pomóc. A sam koleś nie ma zamiaru sie przyznać i okłamuje swoją laske i znajomych, co robić?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-30 22:20:00

Chciałem zauważyć że facet teoretycznie i praktycznie też jest to możliwe - też może zostać zgwałcony. Bo gwałt to seks w brew woli drugiej osoby. Jak kobieta zacznie się wyżywać fizycznie, a facet nie będzie miał odwagi się bronić i oddać to będzie to gwałt a co do rodzenia.... słyszeliście może o kamieniach nerkowych? Dziś rozbija się je ultradźwiękami, kiedyś powstało pojęcie porodu faceta - kamień wielkości piłki do tenisa stołowego musiał przejść przez ok 20cm cewki moczowej.. Ból porównywalny z kobiecym porodem bez znieczulenia. Taka.. mała dygresja dla tych co uważają innych za niewykształconych:] Podpisuję się pod LadyLala, z tymi grobami.choć nie do końca - zemsta przemyślana i dobrze wykonana nie będzie wymagała grobu dla siebie:P A wracając do tematu.. nawet jeśli temu facetowi należała się kara to nie taka na całe życie, że przez głupie wymyślanie reporterki będzie miał problemy z pracą i jej znalezieniem w większości przypadków, bo tak jak zostało to napisane, w papierach mu zostanie i zawsze będzie na liście podejrzanych w razie czego a to nie jest nic miłego jak np pracuje się w luksusowej restauracji jako kelner i nagle wpada policja z kajdankami lub bez i ze zgarnianiem lub bez bo może zgwałcił... Nie chodzi tu o samolubstwo, bo pani z BBC na pewno właśnie na tym zależało, ale.. nie warta skórka za wyprawkę i.. wybrała się z motyką na słońce:P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-29 18:30:00

"Jeśli planujesz zemstę, wykop od razu 2 groby"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-29 17:36:00

Głupie ściemniają. Ciekawe co by zrobiły, jakby na serio je ktoś zgwałcił ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-29 13:18:00

I przez takie 'sprytne' kobiety prawdziwe, skrzywdzone ofiary gwałtów są coraz mniej wiarygodne=/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-29 12:07:00

Chcecie niszczyc facetow , a w rzeczywistosci nie umiecie bez nich zyc Drogie Panie ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz