Tak wygląda facet, który podnieci KAŻDĄ kobietę. Ty też się nie powstrzymasz!

02 Marca 2017

Zarost, zapach, imię... Naukowcy wskazali, co najbardziej nas kręci.

co podnieca kobiety

Nie istnieje jeden sprawdzony sposób, który zadziała na każdą z nas. Różnią się nasze potrzeby i oczekiwania. Jedna kobieta osiąga maksimum podniecenia na widok mężczyzny z zarostem, innej miękną kolana, kiedy facet pachnie potem. Dzięki naukowcom możemy jednak wskazać najpopularniejsze fetysze, o których istnieniu mogłaś nawet nie mieć pojęcia. Co nie oznacza, że na Ciebie nie działają…

Portal „The Sun” przyjrzał się wynikom badań i wskazał 8 zaskakujących męskich sposobów na to, by adorowana kobieta chciała z nim zgrzeszyć. Najlepiej tu i teraz. Podobno żadna z nas nie potrafi im się oprzeć. A przynajmniej statystyczna większość. W grę wchodzą konkretne cechy wyglądu, osobowości, a nawet zapach.

Gwarantujemy, że zrobi Ci się przyjemnie czytając o nich. A kiedy spotkasz pasującego do tego opisu partnera - nie zapanujesz nad dreszczami podniecenia!

Zobacz również: Typy facetów, którzy POZORNIE nie nadają się do związku. Powinnaś dać im szansę!

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
3.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-02 18:38:07

śmieszne wymysły pseudo naukowców. Wzięliby się wreszcie za jakaś konstruktywną pracę, np poszukiwanie leku na raka. Albo chociaż leczenie autyzmu. Nie lubię mężczyzn z zarostem. Więc jeśli jakiś po takim artykule zapuści brodę to na pewno mi nie zaimponuje. Głupota takie "badania".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-03-02 17:01:49

Z tych wszystkich rzeczy jedyne co mnie kręci to niski głos i kreatywność. Czysta pościel to standard i oczywista oczywistość, a nie coś wyjątkowego, żeby miało mnie to kręcić. Zarostu wręcz nie znoszę, podobnie jak potu. A co do imienia, to w żaden sposób nie wpływa ono na to jak postrzegam osobę, która je nosi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2017-03-02 13:23:08

kompletne bzdury. tez nie potwierdzam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-02 09:01:43

Nie potwierdzę bo mnie to akurat w facetów nie kręci .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1