Dziewczyny tracą nim zainteresowanie, kiedy dowiadują się, że... A Ty umówiłabyś się z tym przystojniakiem?

01 Listopada 2017

Czy to rzeczywiście aż taki problem?

Jack Hunter-Spivey

Portale i aplikacje randkowe mają to do siebie, że pokazują tylko część prawdy. Profil to nasza wizytówka, więc nic dziwnego, że publikujemy na nim nasze najlepsze zdjęcia, a opis zazwyczaj przypomina laurkę na własny temat. W miłości, jak w reklamie - liczy się pierwsze wrażenie. On dobrze o tym wie.

Jack Hunter-Spivey to młody, przystojny i wysportowany mężczyzna, który postanowił szukać szczęścia na Tinderze. Od początku nie narzekał na brak zainteresowania, ale zazwyczaj znajomość kończy się na wymianie kilku wiadomości. Jak podejrzewa - wszystko przez jego niepełnosprawność.

Brytyjczyk jest paraolimpijczykiem i od urodzenia jeździ na wózku. Ten nie jest jednak widoczny na zdjęciu profilowym. Chłopak podejrzewa, że jedna z jego ostatnich rozmówczyń poznała prawdę na własną rękę i dlatego zerwała z nim kontakt. Dlatego postanowił zapytać internautki, czy to rzeczywiście aż taki problem. Ich odpowiedź bardzo go zdziwiła…

Zobacz również: Jacy faceci nas brzydzą?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
3.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kate
(Ocena: 5)
2017-11-06 21:45:10

Zgadzam się z wami dodam tylko że równierz nie karzda osoba ma na tyle siły psychcznej aby wziąć na siebie odpowiedzialność za tego niepełnosprawnego bo napewno w jakimś stopniu poczebuje pomocy drógiej osoby.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-11-06 20:53:25

Bede do bolu szczera. Podoba mi sie, nie jest brzydki itd, ale przyznam, ze troche bym sie bala z kims takim byc na dluzej. Niestety nie jestem osoba wyrozumiala i cierpliwa i po prostu boje sie, ze to by mi zabralo wolnosc. Hejtujcie jak chcecie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-02 07:14:06

Znam ten ból z autopsji... Jestem w miarę atrakcyjna, szczupla, dbam o wygląd, studiuje ciężki kierunek, ale nie mogę nikogo znaleźć, bo poruszam się o kulach. Z moich obserwacji wynika, że i tak niepełnosprawni faceci mają lepiej niż kobiety, znam kilku niepełnosprawnych mężczyzn, którzy są w związku ze zdrowymi kobietami, a żadnej dziewczyny na wózku czy z kulami, która byłaby z pełnoprawnym czy niepełnosprawnym facetem jeszcze nie widziałam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-01 20:31:31

Nie chciałabym nie dlatego że nie jestem mamą ale ze sama jestem niepełnosprawna i w przypadku moich częstych objawów choroby mogę stać się warzywkiem i kto się wtedy mną zajmie? Może 2niepelnosprawny?Albo i nie bo sam wymaga pomocy i ciągłej opieki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Joanna
(Ocena: 5)
2017-11-01 15:26:57

Mówią tak dziewczęta... nie kobiety, które wiedzą jaki to jest trud być np. matką i opiekować się domem, i rodziną, a jednocześnie chodzić jeszcze do pracy i wysyłać dzieci na zajęcia po szkole... chłopak w wielu rzeczach będzie na pewno umiał pomóc ale obawiam się, że zdarzy się, że jego niepełnosprawność będzie wymagała od partnerki oddania więcej siebie w sprawy w których normalnie mogliby sie dzielić zaangażowaniem po równo... dopiero kiedy takie dziewczę zda sobie z tego sprawę, może trzeźwo ocenić czy warto chłopakowi zawrócić w głowie... bo gorzej jak się czegoś nie przemyśli a potem feacewt sie zaangażuje a taka dziewczyna właśnie rzuci go potem...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-01 17:20:52

Dokładnie. Miałam to napisać ale mnie wyprzedziłaś. Nie każdy chce brać na swoją głowę tyle obowiązków i dlatego też nie chce wiązać się z osobą niepełnosprawną, proste.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-01 12:00:18

Sama znam przystojnego chłopaka przykutego do wózka. Ma ten sam problem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-01 09:23:21

Wydaje mi się, że jakby tak w innym kontekście powiedzieć niepełnosprawnemu, że życie na wózku to żaden problem, to by się obraził

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-11-01 07:41:55

Dobra, dobra! Skoro on jest taki wspaniały i idealny jak to twierdzi on sam i te wszystkie komentatorki to dlaczego jest wciąż sam i musi żebrać o miłość po inernetach? A tak poza tym to co innego umówić się z kimś na spotkanie, a co innego stworzyć z kimś związek. Od pierwszego do drugiego droga daleka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-11-01 07:19:47

Ha, ha! Zabawne! Przecież wszechobecna i wszechpanująca poprawność polityczna nie pozwala ludziom mówić w inny sposób niż że niepełnosprawność to nie jest problem. Nawet gdyby ktoś napisał inaczej, to jego komentarz został by usunięty. Ha,ha! Ale naiwniak!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1