Z miłości do faceta zrobiłam coś żenującego... (6 prawdziwych historii)

28 Listopada 2017

Wam też zdarzyło się ośmieszyć w podobny sposób?

głupstwa z miłości

Miłość to patrzenie przez różowe okulary, głupawka i radość z drobiazgów. Zakochani często przestają dostrzegać problemy otaczającego świata, bo nie widzą nikogo poza sobą. Pod tym względem wyróżniają się zwłaszcza kobiety. Na widok ukochanego robią maślane oczy, zaczynają chichotać i bawić się włosami. Stan zakochania jest widoczny aż nad wyraz.

Dziewczyny nie zawsze poprzestają na głupich odruchach fizycznych. Zakochane kobiety są zdolne do wszystkiego. W imię miłości dopuszczają się idiotycznych zachowań, które potem wspominają ze wstydem. Najchętniej jednak w ogóle by o nich zapomniały.

Oto najbardziej żenujące rzeczy, które kobiety robiły z miłości.

Zobacz także: 20 najdziwniejszych reakcji na zaręczyny (Nie tak powinno to wyglądać!)

Zasypywanie tablicy na Facebooku swojej i faceta wspólnymi zdjęciami oraz głupimi kometarzami - Kalina, 25 lat

- Kiedyś byłam zakochana we Włochu. Nasze uczucie było bardzo intensywne, tym bardziej, że na co dzień mieszkaliśmy daleko od siebie. Miałam zwyczaj wklejania mu na tablicę wspólnych zdjęć i komentarzy typu: „I love You”. On oczywiście odpisywał w podobnym tonie, a ja dalej My sweet love, My beautiful angel. Czasami tak z 15 podobnych komentarzy pod zdjęciem widniało. Wiem, że niektórzy znajomi na FB przestali mnie obserwować. To było dwa lata temu i strasznie się tego wstydzę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Mężczyzna
(Ocena: 5)
2017-12-14 00:48:11

"Miłość to patrzenie przez różowe okulary, głupawka i radość z drobiazgów. Zakochani często przestają dostrzegać problemy otaczającego świata, bo nie widzą nikogo poza sobą. Pod tym względem wyróżniają się zwłaszcza kobiety." Oj, niektórzy mężczyźni też... Np ja. Nawet nie wiem czy przeżywają to mocniej niż kobiety. Nie bez powodu też wszedłem na tą stronę. Zakochałem się na zabój w pewnej dziewczynie. I to tak na serio. Czuję, że ona mnie odrzuca, bo zasłania się różnymi powodami, kiedy jej proponuję spotkanie. Bardzo mnie to boli. Chciałbym wyznać, że ją kocham, tylko nie chcę jej tego pisać, tylko przez telefon powiedzieć. Boję się, że jak jej wyznam miłość to pomyśli, że mam w tym interes. Jutro spróbuję. ZROBIĘ TO CHOĆBY ŚWIAT MIAŁ SIĘ ZAWALIĆ. Oby dała mi szansę rozmowy. A jak nie to nagram filmik i jej wyślę. Pierwszy raz w życiu poznałem co to znaczy prawdziwa miłość i pierwszy raz płakałem poważnie za tą dziewczyną. Chciałbym, żeby ta dziewczyna również się zachowywała jak ta opisana w artykule, żeby mnie zasypywała komplementami i buźkami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-28 19:20:40

Brawo dla wszystkich idiotek, które zrobią wszystko żeby tylko zatrzymać faceta... żałosne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mężczyzna
(Ocena: 5)
2017-12-14 00:52:15

Oj, chciałbym, żeby ta dziewczyna, o której myślę, tak zacięcie o mnie walczyła. CZEKAM NA TO

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-28 18:08:41

Ja się najbardziej wstydzę tego, że narzucałam się facetowi. Wpadliśmy sobie nawzajem w oko, ale on chciał tylko flirtu. Ja pisałam, dzwonilam, kupowałam drobne upominki, byłam na każde zawołanie, chętna na każde spotkanie. On się bardzo szybko znudził, a ja nie umiałam pohamować chęci odezwania się pierwsza. To było dosyć dawno, ale do dzisiaj mi strasznie wstyd.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-28 18:59:01

Nie masz sie czego wstydzic, czlowiek z milosci zrobi wszystko

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-28 19:40:40

Dzięki, ale on od początku był w miarę uczciwy. Nie szukał miłości, często nie odpisywał na moje wiadomości. Narzucałam się jak szalona. Może to nie jakiś koszmarny grzech, ale trzeba mieć do siebie szacunek. Nie jest zainteresowany, trudno... :) niestety czasrm tylko łatwo powiedzieć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-28 22:39:48

Wiele z nas tak postepuje i kazda wie,ze jest to podstawowy blad.Jak czlowiekowi bardzo zalezy to trudno nad tym zapanowac.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
On
(Ocena: 1)
2017-11-28 06:59:24

Kobiety są takie urocze - dopóki nie osiągną tego czego chcą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-28 13:12:53

Faceci też, wtedy nagle przestaje im zależeć, nudzą się Tobą i zdradzają.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1