11 miejsc, w których poznasz fajnego faceta

11 Lipca 2018

Miłość na Ciebie czeka!

gdzie szukać miłości

Gdzie poznać tego jedynego? To pytanie zadaje sobie wiele dziewczyn. Najczęściej romantyczne relacje nawiązuje się przypadkiem – przez znajomych, na uczelni, imprezie czy innej uroczystości. Jednak nie wszystkie dziewczyny mają tyle szczęścia. Lata mijają, a one są wciąż same. Coraz częściej w ich myślach pojawia się dylemat, gdzie mają szukać wybranka, żeby wreszcie go znaleźć.

„Byłam zaręczona 7 razy” (Historia Kaliny)

Jeżeli w grę wchodzi stała relacja, od razu podpowiadamy, żebyś omijała bary, puby i dyskoteki. Zwłaszcza, gdy przekroczyłaś 25 rok życia. Zakładamy, że szukasz kogoś starszego albo w tym samym wieku. Faceci zbliżający się do 30., którzy odwiedzają bary czy puby są przeważnie zajęci i wychodzą na piwo z kumplami w celach towarzyskich. Inaczej ma się sprawa z dyskotekami – „podstarzałych” bywalców prawdopodobnie interesują wyłącznie przelotne znajomości.

Najlepiej szukać w takich miejscach, w których lubisz przebywać. Wówczas są największe szanse, że spotkasz bratnią duszę. Ale szczęściu przeważnie trzeba pomóc. Dlatego nie ograniczaj się do nich. Zajrzyj do przewodnika, który stworzyłyśmy specjalnie z myślą o tobie. Znajdziesz w nich miejsca, które warto odwiedzać, jeżeli szukasz faceta na stałe.

Biblioteka uniwersytecka

W dużych miastach zaletą bibliotek są nie tylko imponujące zbiory, ale także miejsca idealne do nawiązywania znajomości. Na przykład kawiarnie, strefy z pufami (BUW) albo inne. Wiadomo, że przychodzisz tam w celach naukowych, ale nie zapomnij się przy tym rozejrzeć. Jeżeli ktoś ci się spodoba, znajdź wymówkę, aby do niego zagadać (ale nie nazbyt oczywistą!) i nie nastawiaj się od razu na romans, bo biedak jeszcze się wystraszy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-11 22:55:18

Ja już mam obcykane wszystkie miejsca do poznania faceta (poza rekolekcjami, wtf ?!) i szczerze też odmawiam poznania jakiegokolwiek faceta na imprezie, czy w barze. Raz, że chodzą tam sami napaleńcy szukający łatwych lasek na jedną noc, a dwa niektórzy faceci przychodzą tam z laskami więc nie opłaca się w ogóle. Nie znajdziemy też poważnego faceta w galerii handlowej, z tego samego powodu. Odradzam też poznawanie na wycieczce zagranicznej, niektórzy obcokrajowcy wodzeni stereotypami, uważają że kobiety z Europy wschodniej to łatwe kurvvy, które dają każdemu z egzotyczną urodą. I to są zarówno, Hiszpanie, Włosi, jak i Latynosi. (W pewnym sensie mają rację niestety). Kino też odpada - nikt nie przychodzi tam zarywać laski, tylko obejrzeć dobry film i pośmiać się ze znajomymi. Reszta jest ok, i w tych miejscach znajomość może się przerodzić w coś więcej. Tak naprawdę TYLKO siłownia, kawiarnia/bar z fast foodami lub impreza miejska na świeżym powierzu jest według mnie dobrą miejscówką, do poznania faceta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-11 22:59:12

W tym pierwszym zdaniu chodziło mi oczywiście o imprezę w klubie nocnym lub dyskotekę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-12 00:39:35

nieprawda. faceta można poznać WSZĘDZIE. nie masz gwarancji że facet poznany przypadkiem w parku będzie konkretniejszy niż facet z pubu. co do dyskotek zgadzam się, tam są małe szanse, ale nie znaczy że chodzą tam tylko bezwartościowe osoby.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-12 16:59:36

Ja trafiałam na samych bezwartościowych i moja koleżanka też, i wiele innych znajomych, dlatego zdania nie zmienię. Jak ktoś chce zaruchać, to idzie do klubu nocnego i tam szuka panienki na jeden numerek, taka prawda. Nie znajdziesz tam normalnego faceta, sami kurvviarze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
pozdrowienia z podlogi
(Ocena: 5)
2018-07-11 08:12:31

pielgrzymka i rekolekcje rulez ;)))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-11 07:03:49

Hahahahah

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1