Gdzie najczęściej się kochamy (oprócz łóżka)?

29 Sierpnia 2010

Seksualna rutyna potrafi zabić każdy związek.

Gdzie najczęściej się kochamy (oprócz łóżka)?

Ta sama pozycja i to samo łóżko każdej nocy  mogą się szybko znudzić, dlatego współczesne pary szukają podniet poza małżeńską alkową. Jak donosi Metro.co.uk, kobiety uwielbiają łóżkowe… to znaczy seksualne eksperymenty. Dzisiaj wygodny materac nie jest już wyznacznikiem udanego życia erotycznego. Aby przeżyć prawdziwą rozkosz, wychodzimy z sypialni, testując wszystkie zakamarki domu i nie tylko… 

Z ankiety przeprowadzonej przez internetowe wydanie magazynu „Cosmopolitan” wynika, że kobiety najbardziej lubią się kochać w łazience, a dokładniej… pod prysznicem. Tak zadeklarowało aż 82% respondentek, podczas gdy na przykład kuchenny stół preferuje 48% ankietowanych. Drugie miejsce wśród naszych ulubionych miejsc na seks zajmuje auto z 80% głosów. Uwielbiamy również igraszki w wodzie (na basenie, w jeziorze albo morzu – 54%), lesie (49%), parku (42%) oraz pod namiotem (37%). Co ciekawe, w zestawieniu nie zabrakło łóżka rodziców. Aż 34% pań uważa, że nie ma nic bardziej podniecającego niż w seks w…  sypialni staruszków. 

Nina Drzewiecki

Zobacz także: 

Jak pogodzić różne temperamenty seksualne? 

Zgranie seksualne to jeden z podstawowych składników udanego związku.

Mężczyźni wstydzą się kupować małe prezerwatywy!

W efekcie, niemal połowa z nich używa za dużych kondomów. A to grozi zsunięciem prezerwatywy i zwiększa ryzyko zajścia w niechcianą ciążę… 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (144)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Marilla
(Ocena: 5)
2014-05-02 20:02:05

re: Gdzie najczęściej się kochamy (oprócz łóżka)?

Kupcie sobie dziewczyny coś seksownego humor poprawi, i facet innym wzrokiem spojrzy ja kupiłam sobie coś takiego www.me-seduce.pl Jak się ładnie ubiorę, od razu lepiej się czuję, nie wiem jak wy :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-03 20:00:34

sory, ale seks w kosciele czy na cmentarzu to przesada i zwyrodnienie jakies!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-16 09:04:57

jesteś na pewno rozjechana 2

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-13 14:30:10

hehe, ja zaliczylam seks w aucie(a orgazm podczas prowadzenia auta-bezcenne), windzie, lozku rodzicow, stole kuchennym, biurze, cmentarzu, muzeum, parku, jaskini solnej:D. A marzę o ksiedzu, jacys chetni?:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-15 17:03:36

Nie puszczaj się tak, ciekawa jestem jak zareagujesz gdy zajdziesz w ciążę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-10 17:29:12

prysznic najlepszy :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-07 15:26:03

my kochamy sie wszedzie gdzie popadnie, po poprostu wszedzie! i jest przepieknie! Ciekawa jestem jakiego miejsca jeszcze nie udalo nam sie zaliczyc:))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-04 00:03:36

w kościele

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-03 23:18:44

ja mam 16 lat jestem z chłopakiem od 8 miesiecy w sumie znam go już dużej był moim dobrym przyjacielem .. ogólnie seks uważałam że to jest fuuj blee i takie tam dopiero przy nim zmieniłam zdanie , jest to bardzo odprężające , polecam przy ścianie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-02 21:33:00

1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone – zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony – twoje życie jest pełne miłości. Czarny – jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony – twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski – jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń – Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik – grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-02 18:17:12

na boisku :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz