Gdzie najbardziej lubimy się kochać? (W sypialni, kuchni, a może w łazience?)

19 Lipca 2011

Co jest na szczycie toplisty miejsc najlepszych do uprawiania seksu?

seks w kuchni

Doświadczeni kochankowie twierdzą, że seks w łóżku to dla nich zbyt banalne i przewidywalne przeżycie. Dlatego wielu marzy o miłosnych uniesieniach w nietypowych miejscach. Erotyczne fantazje najczęściej wskazują seks na pokładzie samolotu, w miejscach publicznym, w windzie, czy na plaży - wyobraźnia nie zna tutaj granic.

Okazuje się, że do tej seksualnej toplisty dołącza także kuchnia, którą coraz więcej par wybiera na miejsce wzajemnych pieszczot - donosi sfora.pl. Badania wykazują, że już niemal połowa kochanków (44 proc.) przyznaje się do współżycia tuż obok piekarnika, lodówki czy zmywarki.

I nie jest to miejsce przypadkowe, bo z kolei co dziesiąta para uprawia seks w kuchni regularnie, czyli przynajmniej raz w tygodniu. Nie jest to także atrakcja zarezerwowana jedynie dla młodych związków. Co trzecia para kochająca się na kuchennej podłodze, stole czy blacie to małżeństwo z co najmniej 15-letnim stażem!

Dlaczego akurat kuchnia cieszy się takim powodzeniem? Z badania przeprowadzonego na zlecenie firmy Electrolux wynika, że zdaniem 53 proc. respondentów przygotowywanie i kosztowanie domowych posiłków podkręca miłosną atmosferę i wprowadza w bardzo dobry nastrój.

Potwierdza to także fakt, że aż dla 90 proc. ankietowanych umiejętności kulinarne partnera mają bardzo duże znaczenie. Nie tylko dla panów, którzy czekają na smakołyki przygotowane przez ukochaną. Kobiety oczekują tego samego. Aż 60 proc. z nich chciałoby, by mężczyzna ich życia dobrze gotował.

Okazuje się więc, że to nie sypialnia, ale właśnie kuchnia wyrasta na lidera zestawienia najbardziej seksownych miejsc w domu. Należy jednak zachować dużą ostrożność, bo nigdzie indziej nie czai się aż tyle ostrych i łatwo tłukących się przedmiotów.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl.

Zobacz także:

Seks analny, prezerwatywy, stosunek przerywany - tego zakazują wiernym księża!

Seks analny, stosunek przerywany i zabawy erotyczne - to tylko niektóre formy współżycia, które są zakazane przez religię.

W jakim wieku mężczyźni wolą przytulanie, a kobiety nadal chcą seksu?

Zobacz, jak zmieniają się relacje damsko-męskie w długotrwałych związkach.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (34)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-21 20:46:16

W samochodzie :) o kursach internetowych słyszałam, mistrzseksu.pl polecam, dzięki niemu moje życie seksualne nabrało barw :) a byłam pesymistycznie nastawiona.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-21 12:47:12

My z narzeczonym kochaliśmy się oczywiście w łóżku,w lesie, pod prysznicem, na dywanie, przed lustrem, w jego aucie. Widujemy się niestety rzadko, bo nie mieszkamy razem, ale kiedy już jesteśmy razem to nie możemy się od siebie oderwać. Nie lubię monotonii, więc często zmieniamy pozycje i miejsca do naszych miłosnych igraszek!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-20 11:17:25

mój seks jest jak playboy.... wychodzi raz na miesiąc

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-20 10:05:35

z reguly lubie wygode wiec preferuje lozko ... ale nie zaprzecze ze w samochodzie lub na nim takze stosujemy , poprzez seks w kuchni hm... nawet lubie ale na stole, myslac przy tym ze za chwile bedziemy na nim jedli ;p zas pod prysznicem troche niewygodnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-19 22:59:50

a slyszał ktos o darmowych kursach poprawiajace sprawnosc seksulna? mistrzseksu.pl PROSZE O OPINIE

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-19 19:18:05

pewnie ze nie ma to jak kuchnia kiedy ja o 5 rano szykuje mu kanapki do pracy a on podchodzi do mnie od tyłu :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-19 18:17:12

a mi dziewczyna kupiła na urodziny bardzo skąpy biały kucharski fartuszek z napisem "teraz ja Cię ugotuje" i od czasu do czasu, cały golusieńki, przechadzam się w nim po mieszkaniu. To, gdzie lądujemy później nie ma już znaczenia. Najważniejsze to się nakręcić na maksa ...facet...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-19 15:57:20

w samochodzie na przednim siedzeniu ;)))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-19 15:32:27

dzikie wariacje w łózku, samochodzie ale schody mmm :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-19 13:31:23

a ja uwielbiam pod prysznicem, takim ogromnym ! ciepła woda, piana, uwielbiam jak mnie smaruje zelem pod prysznic, robi to z taką fascynacją... mmm miodzio ;) albo w lesie, na samochodzie, blisko ulicy ... super przezycie polecam ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz