WASZE HISTORIE: „Mój partner stał się zaniedbanym brudasem. Przytył, nie zmienia ubrań, nie goli się...”

11 Sierpnia 2016

Związałaś się z mężczyzną, który troszczy się o wygląd i strój, a teraz męczysz się z facetem, który o siebie nie dba?

zaniedbany partner

Wiola od czterech lat spotyka się z Piotrkiem. „Nasz związek generalnie jest udany, bez większych kryzysów, kłótni czy scen rodem z telenoweli. Jednak ostatnio zaczęłam dostrzegać niepokojące sygnały w zachowaniu Piotrka. Najwyraźniej poczuł się już bardzo pewnie, uznał, że nie musi się starać i po prostu przestał o siebie dbać” – wyjaśnia Wiola.

Jakie sygnały o tym świadczą? Młody mężczyzna coraz rzadziej sięga po kosmetyki, nawet dezodorant. „Nigdy nie był wielkim fanem takich produktów, ale na początku naszej znajomości troszczył się o to, żebym miała miłe doznania zapachowe. Teraz już mu na tym chyba nie zależy” – opowiada Wiola.

Przestał też zwracać uwagę na to, żeby ciuchy do siebie pasowały” – dodaje. „Mam wrażenie, że cofnął się do początków naszego związku, kiedy potrafił się ubrać naprawdę tragicznie. Nie wymagam, żeby nosił garnitury, marynarki czy eleganckie koszule, ale chodzi o zwykłe dopasowanie i zrozumienie, że np. białe albo jasnozielone skarpetki do czarnych spodni i brązowych butów nie pasują, bo gdy chodzi i lekko mu się podwiną spodnie, to wali aż po oczach tą bielą czy zielenią. Nie mówiąc już o tym, że potrafi założyć płaszcz typu jesionka, a do niego czerwoną sportową czapkę adidasa” – opisuje Wiola.

Jakby tego było mało, Piotrek przytył. Gdy się poznali uprawiał dużo sportów, grał w piłkę nożną i koszykówkę, jeździł na rowerze. „Później zaczęło się przesiadywanie przed telewizorem z chipsami, podjeżdżanie wieczorem na hamburgera czy hot-doga i jaki efekt? Plus dwadzieścia kilogramów na wadze” – denerwuje się Wiola.

Zobacz także: Spałam z 30 facetami. Czy coś w tym złego?

Śmierdzący Brad Pitt

Jej historia nie jest odosobniona, ponieważ wielu mężczyzn będących w długotrwających związkach w pewnym momencie przestaje o siebie dbać. Z różnych powodów. Na przykład słynny hollywoodzki aktor Brad Pitt bardzo rzadko stosuje kosmetyki. Gwiazdor twierdzi, że używanie antybakteryjnych mydeł czy antyperspirantów jest szkodliwe dla naszej planety, ale przyspiesza także procesy starzenia organizmu.

„Dzieci nazywają go śmierdzącym tatusiem, a Angelina Jolie powiedziała mu, że może się nie myć tylko wtedy, kiedy przebywają na innych kontynentach. Dodała, że śmierdzi jak pies pasterski” – opowiadał znajomy słynnej pary w magazynie „National Enquirer”.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-13 22:20:10

Wspolczuje ,ponieważ dzielenie zycia z kims smierdzacym ,obleśnym jest obrzydlwie nie do zniesienia ,wyobrażam sobie ten smród w całym domu .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-11 19:44:03

jakbym czytała o moim mężu. Śmierdzący wieprz z niego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-11 19:44:47

To dlaczego z nim jesteś? Szanuj się odejdź. Znajdź sobie lepszego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-11 22:07:38

Zgadzam się z koleżanką. Odejdź od takiego. Facet to facet, ma być zadbany tak samo jak kobieta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-12 08:34:20

O jakie mądre egoistki się znalazły. Mąż to nie to samo co chłopak, może zrozumiecie jak troszkę podrośniecie. Najpierw trzeba poważnie porozmawiać, bo skoro nie był taki od początku to czemu się taki stał - bo na niej mu przestało zależeć, nie chcę mu się o siebie zadbać czy jak. Zazwyczaj takie rzeczy wychodzą z obu stron - bo obie strony zaczynają się mniej starać. Dopiero jak nie da się dogadać to można zacząć z nim gadać o tym, że może lepiej się rozejść. Proponowanie komuś od samego początku by odszedł gdy KOMPLETNIE nie zna się sytuacji jest co najmniej żałosne i dziecinne. Podejrzewam, że same nigdy z nikim na poważnie nie byłyście, a mądre zgrywacie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mężczyzna
(Ocena: 3)
2016-08-13 00:54:07

Mądrze napisane. Pozdrawiam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1