Faceci wyznają: Na jaki tekst zawsze udaje mi się poderwać kobietę?

04 Lutego 2016

„Muszę cię poprosić, abyś stąd wyszła. Sprawiasz, że przy tobie wszystkie inne dziewczyny wyglądają źle i mogą się załamać” - naprawdę dajemy się na to nabrać?

teksty na podryw

Często nie doceniamy męskiej fantazji, ale czasami panowie przechodzą samych siebie. Zwłaszcza, kiedy w nieporadny sposób próbują nas uwieść. Teksty na podryw w stylu „Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, czy mam przejść przed tobą jeszcze raz?” czy „Bolało, jak spadałaś z nieba?”, bardziej śmieszą, niż przynoszą spodziewany efekt. To jednak ich nie zraża, by próbować dalej, ryzykując nawet kompromitacją i ośmieszeniem.

Większość z nas nie znosi tego typu wyuczonych formułek. Wolimy słowa wypływające prosto z serca, nawet jeśli nie brzmią zbyt zgrabnie. Płeć brzydka mimo to wciąż próbuje. W dyskusji toczącej się na łamach serwisu Reddit faceci zdradzili teksty, które stosowali już wielokrotnie i podobno zawsze działają.

Dałabyś się w ten sposób poderwać? My mamy wątpliwości...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-02-04 21:57:00

re: Faceci wyznają: Na jaki tekst zawsze udaje mi się poderwać kobietę?

Drogie Panie pomóżcie. Ja mam inny problem, chciałabym poderwać mężczyznę, ale nie wiem jak. Z zawodu prowadzę wykłady w różnych firmach, co tydzień mam zajęcia z pewnym mężczyzną z którym świetnie się dogaduję. Naprawdę przyjemnie się nam rozmawia, facet dużo się uśmiecha, jest zawsze wobec mnie bardzo miły. Wiem, że nie ma partnerki i tutaj moje pytanie, jak go poderwać? To naprawdę fajny facet na poziomie, jednak czuję, że ma do mnie dystans ze względu na naszą relację nauczyciel-uczeń (dodam tylko, ze jesteśmy w tym samym wieku). Czy może któraś z Was mi doradzi jakiś sposób jak się do niego zbliżyć? A przy okazji nie zbłaźnić. Chciałabym go poznać bliżej, a najlepiej to umówić się na randkę. Jednak wyznaję zasadę starej szkoły, że to jednak mężczyzna powinien wyjść z inicjatywą spotkania.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-02-04 07:52:44

re: Faceci wyznają: Na jaki tekst zawsze udaje mi się poderwać kobietę?

Tylko ostatni mnie nie żenuje, może na kolana nie powala, ale jest miły, nie ma w nim przesady i tak dalej. Reszta to żenada.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-02-05 01:27:29

zgadzam się

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1