Faceci są ZAPROGRAMOWANI na skok w bok. Zdradzają, bo kieruje nimi pierwotny instynkt?

11 Stycznia 2012

Pewien amerykański naukowiec wymyślił sobie niezłą wymówkę. I usprawiedliwienie dla milionów niewiernych facetów.

zdradzona kobieta

Z pewnością niejednokrotnie udało ci się zauważyć w tramwaju, autobusie, czy na ulicy, jak nieznajomi mężczyźni oglądają się za ładną kobietą. Wodząc za nią wzrokiem, nie zauważają przy tym swoich partnerek. Przemawia za nich instynkt.

Zdaniem amerykańskiego socjologa, Erica Andersona, fakt ten spowodowany jest… fizycznymi uwarunkowaniami panów, którzy są wprost stworzeni do zdrady. – Monogamia to wytwór kulturowy, przez który mężczyźni czują się „społecznie spętani”. Niewierność jest normą, a nie odstępstwem od tej normy. Potwierdzają to moje badania, z których niezbicie wynika, że swoje partnerki zdradza aż 78 proc. panów – twierdzi socjolog. Dodaje również: - Problem zdrady przestałby istnieć, gdyby związki były bardziej wyzwolone seksualnie. Nawet jeśli mężczyzna jest emocjonalnym monogamistą, to i tak prędzej czy później zacznie fizycznie zdradzać swoją partnerkę. To po prostu leży w jego naturze.

Jakby tego było mało, Anderson wysnuwa także kontrowersyjny wniosek, że niewierność czysto cielesna tak naprawdę nie jest zdradą. - Kiedy mężczyzna zdradza, kierując się wyłącznie pożądaniem seksualnym oznacza to, że nadal kocha kobietę, z którą jest w związku – podsumowuje badacz.

Co o tym wszystkim myślicie? Nie uważacie, że to dość wygodne usprawiedliwienie dla niewiernych facetów?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Na tę męską cechę wrodzoną kobiety reagują podświadomie! O co chodzi?

Ci mężczyźni wydają nam się atrakcyjniejsi, bardziej interesujący oraz płodni. Wnioski wyciągamy bardzo pochopnie, choć instynktownie. Niestety instynkt czasami się myli...

Niewierność & ZDRADA - już wiemy, kiedy w roku jest największe ryzyko "skoku w bok"!

Kiedy faceci najczęściej zdradzają? Które miesiące sprzyjają "skokom w bok"? Czy powinnaś mieć się na baczności? Skąd takie statystyki?

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (52)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-24 13:58:30

Poje**ło na maksa gościa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-18 12:01:33

az 78%??? fuck

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-17 22:02:06

na szczescie kobiety tez zdradzaja:)czyli fifty/fifty:) madry profesorku!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-14 11:42:38

Same zobaczcie ! ! ! www.youtube.com/watch?v=REjPB7sbCEY&feature=fvsr

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-14 09:05:11

potwierdzam! jestem właśnie ofiara zdrady. poznałam faceta w internecie, byłam samotna szukałam kogoś na stałe i wydawało się, że znalazłam, najpierw pisaliśmy ze sobą, dzwoniliśmy do siebie godzinami rozmawialiśmy , w końcu umówiliśmy się na spotkanie, wyjazd w góry itd. twierdziła, że jest singlem, po powrocie z wyjazdu poprosił o spotkanie i wtedy powiedział, że ma żonę , 3 dzieci ale z żona nie żyje!!! poczułam sie jakby mnie walną ktos obuchem w łeb! ale twierdził, ze mnie kocha i zamieszkaliśmy razem.... przez jakiś czas było dobrze, z jego dziećmi wyjeżdżaliśmy na wakacje, owszem czasami kłótnie były nie do zniesienia, kilka razy kazałam mu sie wyprowadzać , gdy zachowywał sie jak ostatni cham, mieszkał u swojej mamy, potem wracał i za każdym razem obiecaliśmy sobie, że już tak nie będzie. Wierzyłam mu, ale gdy zażądałam kategorycznie rozwiązania spraw z jego strony oburzał sie, że on czuje sie singlem, że nie ma pieniędzy na rozwód i takie tam, gdy dostał ultimatum, że do konca 2011r musi złozyc sprawe rozwodową doprowadził do takiej kłótni, że wywaliłam go z domu... nie wrócił bo jest tchórzem i wygodny, jak każdy facet. Kocham go i bardzo tęsknię, ale teraz wiem, że zdradził nie tylko mnie, swoją żonę, ale zupełnie przypadkiem wczoraj wpisałam w internecie jego nicka którego używał wszędzie i ....okazało się, że miał profil na portalu randkowym , w którym w ciągu ostatnich 2 lat się logował, czyli w czasie, gdy mieszkaliśmy razem!!! ironia??? zapomniałam, że istnieje taka prawda: na nieszczęściu innych własnego szczęścia się nie zbuduje! i to prawda!!! poznałam prawdziwe oblicze człowieka, którego uważałam za miłość mojego życia! wspaniały ??pan jarkiz69!!!! ostrzegam Was kobiety przed nim!!!! to kłamca i podły oszust! Pajeczynkaok

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-13 23:47:21

weźcie pod uwagę, że te badania są amerykańskie. w kązdym społeczeństwie żyje się inaczej, są wpajane inne rzeczy ;) no jeju. A mężczyznę ciągnie do zdrady jeśli nie układa mu się w tych sprawach z partnerką, lub są w ciągłych kłotniach. I jakoś nikt nie pisze o mnie na necie i o moich spostrzeżeniem. takie pisanie gadanie aby tylko. - to co mam do powiedzenia/napisania na ten temat ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-13 09:55:32

Aha. Czyli jeżeli facet pójdzie do łóżka z jakąś wywłoką to znaczy że jest całkowicie czysty i w ogóle nie zdradził swojej partnerki. A jeżeli kobieta pójdzie do łóżka z innym facetem, to już jest zdrada? Nie rozumeim tego ani troche. LOOOOOOOOOOOOOL! paplitol SSSSSSSSSSSie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-13 00:15:11

chyba go poje**alo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-12 16:53:13

ja się ciesze ze my kobiety wymówek nie mamy , chociaż zdradzamy na potęgę ale skutecznie:) wielkie mi halo! Dziwicie sie ? To natura wyposazyla nas wszystkich, kultura tylko pogarsza sprawe!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-11 23:24:57

No to prawda, niestety.. Mam tego sama przykład. Pewien mężczyzna był ze swoja dziewczyną od 5 lat, planowali wspólne życie (z resztą teraz zamieszkali ze sobą), a przez kilka ładnych miesięcy spotykał się ze mną, uprawialiśmy seks i uważał, że nic złego nie robił. Mówił, ze on nie umie nie zdradzać, a kocha swoją dziewczynę. Ona nawet siebie sama okłamywała, że jest jej wierny. Patologia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-12 10:21:44

u mnie bylo tak samo. no niestety, dziewczyny, cali faceci. chcecie wiernosci? to badzcie lesbijkami..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz