7 dziwnych rzeczy, które robią zakochani

23 Października 2017

I jest to normalne!

zachowania zakochanych

Po jakimś czasie bycia razem, pary zaczynają tworzyć dziwne zwyczaje. Ta dziwność ma jednak pozytywny aspekt i świadczy o nawiązaniu bliskości pomiędzy kobietą a mężczyzną. Przestają liczyć się motylki w brzuchu. Następuje etap przekształcania się romantycznej znajomości w poważną relację.

Niektórym wasze zachowania i nawyki mogą wydać się nietypowe, a wręcz śmieszne, ale nie dbacie o to, bo w końcu jesteście po tej samej stronie. Oboje pracujecie nad tym, aby wasz związek był stabilny i opierał się na wzajemnym wsparciu, szacunku oraz zrozumieniu.

O jakie „dziwactwa” chodzi? Jeżeli ktoś mówi ci, że są nienormalne, zawsze puszczaj takie słowa mimo uszu. To one wskazują na to, że wszystko zmierza do przodu.

Przejmowanie dziwnych nawyków

Być może twój facet ma ulubione powiedzonko, które często wtrąca w wypowiedzi. Na początku trochę cię to denerwowało, ale po pewnym czasie zorientowałaś się, że sama go używasz. Tak samo bywa z wypowiadaniem niepoprawnie jakiegoś słowa. Np. „koteły” zamiast „koty”. Oboje przejmujecie swoje nawyki, ale dzieje się to naturalnie.

Niekoniecznie musi chodzić o słowa. Mogą to być nawyki różnego rodzaju. Np. ty lubisz coś przegrywać w trakcie oglądania seansu, a on przejmuje ten nawyk. I na odwrót.

Zobacz także: Co najbardziej kręci facetów w kobiecym wyglądzie? 5 rzeczy, które uwielbia każdy KAŻDY z nich!

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz