Dziewictwo na sprzedaż

02 Października 2008

Szokujące zjawisko przerodziło się w modę na oddawanie się za pieniądze. Legalna prostytucja, czy rozpaczliwa próba zarobku?

Dziewictwo na sprzedaż

Dziewictwo powoli staje się lukratywnym towarem. Coraz więcej kobiet i mężczyzn oferuje swoją cnotę na aukcjach internetowych. W zeszłym miesiącu pisaliśmy o Natalie Dylan, w artykule „Sprzeda swoje dziewictwo na antenie radiowej".

Jak się okazuje, wcale nie była pierwsza i na pewno nie będzie ostatnia. A do grona kobiet oferujących swoje dziewictwo dołączyli również panowie. Pierwszą osobą, która zaoferowała swoją cnotę, była Peruwianka, Graciela Yataco. Mając 18 lat, w 2005 roku wystawiła swoje dziewictwo na sprzedaż za 20 tys. soli, czyli około 5 tys. dolarów. Wyjaśnieniem jej desperackiego czynu było zgromadzenie pieniędzy na operację chorej matki. Za swoją cnotę mogła dostać 1,5 miliona dolarów, które zaoferował pewien Kanadyjczyk. Jednak Graciela w ostatniej chwili wycofała się, przez co pojawiły się domysły, że za jej czynem stała chęć zdobycia popularności.

Za przykładem młodej Peruwianki poszły kolejne osoby. Wśród nich jest Włoszka, 20-letnia Raffella Fico. Jest znaną modelką kostiumów kąpielowych i uczestniczką "Big Brothera", zalicza się do grona celebrities. Swoje dziewictwo wystawiła na sprzedaż za milion euro. Pieniądze mają pójść na dom w Rzymie i naukę aktorstwa. Jej brat w ten sposób reklamuje swoją siostrę (ma to gwarantować jej dziewictwo):

"Przysięgam na grób mojej matki. Jest pobożną katoliczką i modli się co noc".

Do grona osób, które zaoferowały swoje dziewictwo i faktycznie je sprzedały, jak na razie zalicza się tylko Rosie Reid, 18-letnia studentka Uniwersytetu z Bristolu. Potrzebowała pieniędzy, aby zapłacić za naukę, która rocznie pochłaniała 15 tys. dolarów. W ogłoszeniu podała, że jest lesbijką, która żyje w związku z kobietą. Na anons odpowiedziało ponad 2 tysiące osób, ostateczna cena to 20,5 tys. dolarów. Rosie spośród 5 kandydatów, którzy trafili do finału, wybrała 40-letniego wdowca. Po całym wydarzeniu przyznała, że było to straszne przeżycie i po seksie wypłakała się w ramionach partnerki, która była w pokoju podczas zbliżenia.

Pierwszym panem, o którym stało się głośno, a który postanowił zakończyć żywot prawiczka w spektakularny sposób, był 19-letni student, David Vardy. W czerwcu 2004 wystawił na sprzedaż swoje dziewictwo, jak sam twierdził, nie miał czasu na dziewczyny, bo interesowały go tylko komputery. Chłopak się rozmyślił w ostatniej chwili, mimo że pojawiła się chętna, gotowa zapłacić 15 tys. dolarów. Dave w międzyczasie spotkał miłość swojego życia, nawróconą katoliczkę, która z seksem chciała poczekać do ślubu. Jego historia zainspirowała filmowców, na jej podstawie ma powstać komedia ze znanym z serii „American Pie", Jasonem Bigssem.

Większość tych przypadków to gotowe scenariusze komedii albo dramatów nastolatków.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (192)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-07 02:02:47

Myślałam, że popyt w tym biznesie wyznacza atrakcyjność towaru, ale po rzuceniu okiem na tego Davida i Rosie wnioskuję, że niewiniątka muszą być już tak wybrakowane, że dla kupujących wygląd przestał mieć znaczenie:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-30 23:16:00

to jest chore!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-30 20:09:00

Gosc no siemka :) ja jestem 11 letnia dziewica i chcaialabym sie tego pozbyc bo mi to bardzo przeszkadza :( niewygodnie mi jak chdoze :( o ja perodole!! normalnie padaka ze smiechu D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D przeszdadza jej jak chodzi :D To co wisi czy jak?:D Natalka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-05 18:29:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] no siemka :) ja jestem 11 letnia dziewica i chcaialabym sie tego pozbyc bo mi to bardzo przeszkadza :( niewygodnie mi jak chdoze :([/quote] buahahahahahaa xD[/quote] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] no siemka :) ja jestem 11 letnia dziewica i chcaialabym sie tego pozbyc bo mi to bardzo przeszkadza :( niewygodnie mi jak chdoze :([/quote] buahahahahahaa xD[/quote] [quote][b]Gosc[/b] Gosc no siemka :) ja jestem 11 letnia dziewica i chcaialabym sie tego pozbyc bo mi to bardzo przeszkadza :( niewygodnie mi jak chdoze :( HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAAHHAAH to ty moze facetem jestes jak ci przeszkadza? hHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHhahHHAHHAHahHAHAHahz SIKAM!! hAHAHAHAHAHAHAHAH[/quote] To tak po pierwsze to napewno nie jest 11 letnia dziewczyna 100% Po drugie cnoty nie pozbywa sie tak oo bo sie chce' a po trzecie cnoty sie nie czuje i tyle a po czwarte hsahahahahahahahahahah buhahahaha[/quote] ale pompa :D xD[/quote] hahaha lejeeee xDDD [/quote] ja pier**le ale debile hahahaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-05 18:26:00

jak dla mnie to jest to samo co prostytucja...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-08 19:29:00

same pasztety nie w moim guście, takiej to bym kijem 2 metrowym nie tknął

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-16 12:38:00

Ta Graciela jest śliczna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-16 12:38:00

Ta Graciela jest śliczna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-12 17:53:00

[quote="Gosc"][quote][b]JustKaBee[/b] bezsensu.. że też ktoś wgle za to płaci :/ a poza tym jaka jest pewność że "dziewica" jest faktycznie dziewicą .. :/ [/quote] no chyba 'po' zobaczy czy byla dziewica, a jak nie to jej zwyczajnie nie zaplaci ;/ Gorzej jest z facetami bo nie ma sie tej gwarancji... Zawsze tez mozna przejcs operacje odnowy błony dziewiczej , chodz to troche bez sensu jest, chyba ze w jakiejs arabi saudujskiej, gdzie jesli maz odkryje ze jego zona nie byla dziewica to ma prawo oddac ją jej rodzicom , jej posag i tak zabiera ;// [/quote] jak taki "mąż" odkryje, że żona go zdradziła (a to nawet nie musi być prawda, może po prostu na jakiegoś faceta spojrzała, co jest zabronione) to jak tylko odda ją rodzicom i zabierze posag to jest pięknie i różowo, choć to wstyd. częściej jednak taki "mężuś" oblewa żonę naftą i podpala albo katuje. oglądałam taki straszny film dokumentalny o tym. makabra po prostu...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-06 11:18:00

[quote="Gosc"]Wy ewidentnie mylicie pojęcia. K...a to charakter a prostytutka to zawód. Znam kilka prostytutek one robią to za pieniądze fakt ale nie puszczają się w dyskotekach za dwa piwa. Pieniądze są im potrzebne na jedzenie na nauke na życie ogólnie rzecz biorąc. Moja dziewczyna była prostytutką. Poznałem ją i uprawialiśmy seks jakoś kasy za to nie brała ode mnie bo byłem jej facetem. Później dopiero dowiedziałem sie czym się zajmuje i zajarzyłem że jej trzeba pomóc a nie wyzywać. Załatwiłem jej prace mieszka u mnie żyjemy jak małżeństwo i powiem tylko że jest najcudowniejszą kobietą pod słońcem. K...a to idiotka która daje w kiblu za dwa piwa albo wydaje na prawo i lewo bo jak to mówi szuka miłości. [/quote] PRAWDA !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz