Na pierwszą randkę przyszła... zupełnie NAGA. Zobacz, jak zareagował facet (HIT INTERNETU)

04 Marca 2018

Oglądalność nagrania bije rekordy popularności.

naga randka

Robiłyście kiedyś randkowe eksperymenty? Jeżeli tak, na pewno zrozumiecie Joy, chociaż jej eksperyment był wyjątkowo szokujący i wymagał dużej odwagi. Dziewczyna postanowiła iść na spotkanie z facetem poznanym przez Tindera zupełnie naga. Stwierdziła też, że zrobi wszystko, aby on tego nie zauważył. I tak się stało. Mężczyzna nie miał zielonego pojęcia, że kobieta przyszła na randkę w stroju Ewy. Jak to możliwe?

Joy wpadła na pomysł, że pomaluje swoje ciało w taki sposób, jakby wyglądało na zakryte dżinsami i bluzką na ramiączkach. Rysunek na jej ciele wykonały dwie profesjonalne artystki. Cały proces został nagrany i zamieszczony w Sieci. Jego oglądalność bije rekordy popularności.

Dziewczyna mogła czuć się w miarę pewnie, ponieważ wierzchołki jej piersi oraz okolice intymne zostały zakryte. Resztę pokrywa jednak farba.

Eksperyment się udał, a Joy i jej koleżanki mogą triumfować. Okazało się, że faceci naprawdę nie dostrzegają pewnych rzeczy w kobiecym wyglądzie, chociaż są pewne wyjątki.

Konieczcie zobaczcie nagranie, jak Joy przygotowywała się na randkę!

Zobacz także: Oto najlepsze miejsce na randkę! Tutaj nawet niezbyt urodziwy chłopak Cię oczaruje...

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

pamka1
(Ocena: 5)
2018-04-23 22:17:15

Widać, zainteresowała go czymś innym niż tylko wyglądem :) I nawet nie skupiał się tak bardzo na wyglądzie, jeżeli oczywiście jest to prawda. Ale potrafię w to uwierzyć, ja pamiętam swoją historię, może nie była ona aż tak widoczna jak tutaj, jednak umówiłam się na pierwsze spotkanie z facetem poznanym na mydwoje. Najpierw sporo ze sobą rozmawialiśmy przez portal, jednak trzeba było w końcu się spotkać, bo dobrze nam się rozmawiało. I szykując się na spotkanie, jakoś tak myślami już byłam trochę na spotkaniu, trochę się spieszyłam i na randkę poszłam z pomalowanymi paznokciami tylko na jednej dłoni :) Zauważyłam to w połowie randki, od tego czasu starałam się ukrywać drugą dłoń, jednak jak później z nim na ten temat rozmawiałam, nawet nie zwrócił na to uwagi. Bardziej skupiał się na moim uśmiechu, na tym co mówię, na takie "szczegóły" nie zwrócił uwagi. I do tej pory jest to nasza anegdotka, ponieważ jesteśmy już ze sobą ponad 4 lata i szukujemy się do ślubu, jak opowiadamy o naszym poznaniu się, często wspominamy ten szczegół, podkreślając, że już na początku ważniejsze dla nas były te bardziej istotne sprawy, niż odpowiedni makijaż czy pomalowane paznokcie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-03-05 11:24:15

Ma majtki więc nie jest "w stroju Ewy"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-04 21:16:13

Hahah naprawdę w to wierzycie? Naiwni

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1