Druga randka ==> CAŁOWANIE... Czwarta randka ==> SEKS. Czy my jesteśmy ŁATWE?

21 Sierpnia 2012

Statystyki przedstawiają kobiety w niekorzystnym świetle.

Pocałunek

Jedno, dwa, a może dziesięć spotkań... Ile potrzeba czasu, aby większość przedstawicielek płci pięknej zdecydowała się pójść na całość ze swoim nowo poznanym partnerem? Na to właśnie pytanie postanowił ostatnio odpowiedzieć serwis randkowy seekingarrangement.com. Redaktorzy przeprowadzili w tym celu specjalny anonimowy sondaż. I co się okazało?

Znaczne grono pań nie lubi zbyt długo zwodzić ukochanego. Pierwszy namiętny pocałunek pojawia się już na drugiej randce, a na czwartym spotkaniu zwykle lądujemy z mężczyzną w łóżku.

Co ciekawe jednak, wymowne słowo „Kocham Cię” pada dopiero po kilkunastu tygodniach znajomości. Najwcześniej na czternastym spotkaniu!

Jak myślicie, czy taka kolejność zdarzeń może dobrze rokować na przyszłość?

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

TOPOWE pozycje seksualne: Co uwielbiają faceci i kiedy przeżywają największą rozkosz?

Mamy najnowsze wyniki sondażu!

O co pary kłócą się w czasie urlopu? Kasa, zazdrość o inne kobiety, plan dnia...

Konflikty zwykle prowokują mężczyźni. Czym tak bardzo nas wkurzają?

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (71)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-26 15:07:35

moja znajoma poszla do lozka z facetem na drugiej randce, teraz ciagle sie kloca, ale ona nadal mu daje, trwa to juz ze 3 miesiace i nawet nie powiedzial jej, ze jest jego dziewczyna. zalosne, darmowy seks, a ona liczy na wielka milosc. nie tedy droga.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-26 14:52:29

zachęcam, limitofbrain.blogspot.com :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-25 14:11:47

Ja się z reguły całuje za 1-2randce, ale żeby już na 4 iść z kimś do łóżka? Mam dopiero drugiego partnera seksualnego, z którym kochałam się pierwszy raz prawie po pół roku bycia razem i prawie roku znania się, a obecnie jesteśmy już półtorej :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-24 08:15:53

jak robią sondaż na serwisie randkowym to niech sie nie dziwią, ze takie statystyki wychodzą... mysle ze normalna szanujaca sie kobieta nie poszła by na 4 randce do łózka...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-29 03:46:16

Szanująca się kobieta jest kobietą świadomą i żyjącą zgodnie z własnymi przekonaniami, a nie a nie tym co jej dewotki pod blokiem próbują wbić do głowy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-22 21:35:46

seks jest dla ludzi dorosłych, niestety niektórzy traktuja go jak gówniarze i rozpowiadają na prawo i lewo... ja nie neguje ani przygodnego seksu na jeden raz ani szybkiego współżycia- to decyzja indywidualna i jest dobra wtedy, kiedy innym nie robi krzywdy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-23 00:06:01

dokładnie, bardzo dobrze powiedziane

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-22 19:30:52

Nienawidzę takich wyznaczników typu po 1 randce, po 2 miesiącach, po roku, bo nie rozumiem jak można z góry założyć, nie znając wcale faceta, kiedy pójdzie się z nim do łóżka. Każdy idzie z kimś do łóżka kiedy jest na to gotowy, kiedy czuje taka potrzebę. Chociaż ja osobiście czułabym się źle gdybym poszła z facetem do łóżka zbyt szybko. Żeby to zrobić muszę go najpierw lepiej poznać i przede wszystkim coś do niego poczuć. Ja mojego faceta znałam chyba od 12 roku życia, ale tak jakoś bardziej "na cześć" i nic po za tym. Nigdy żadne z nas nie było drugim zainteresowane. Dopiero po dość długim czasie coś się zmieniło. Zaczęliśmy się lepiej poznawać. Po pół roku naszego poznawania stwierdziliśmy, że może warto spróbować być razem. Do pierwszego pocałunku doszło gdy byliśmy już razem 3 miesiące, a do pierwszego razu po 13 miesiącach. Żadne z nas nie nalegało. Czekaliśmy aż drugie z nas będzie gotowe. I było warto. Teraz jesteśmy razem ponad 4 lata. A fakt jest taki, że jeśli facet naciska na seks to wcale mu nie zależy na byciu z tobą, tylko na seksie. Gdyby mu zależało nigdy by nie naciskał. Takie jest moje zdanie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-22 18:20:54

calowanie zwykle na 1szej...:p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-22 17:51:58

Phi, moje koleżanki po miesiącu, dwóch znajomości to już mieszkają z facetami... Nic mnie nie zdziwi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-22 16:03:40

Ale ja jestem osobą a nie robotem. Nie będę liczyła sztywno randek i analizowała kiedy mogę wykonać stosunek płciowy. To musi być ten moment, ta iskra by pójść z druga osobą do łóżka. Popieram dziewczyny, ktore mówią że trzeba poczekać, poznać drugą osobę, ale też nie obrzucam błotem dziewczyn, które wolą szybciej iść z kimś do łóżka. Raz poszłam do łożka z facetem, którego znałam dwa dni! Przed tą przygodą w życiu bym nie pomyślała, że ja mogłabym z kimś tak szybko iść do łóżka,ale stało się. Jesteśmy ze sobą już dwa lata i jest nam ze sobą dobrze. Naprawdę dziewczyny, nie ma reguły.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-22 11:18:35

to chyba nie sex ma znaczenie a charakter, brzmi banalnie ale to z charakterem drugiej osoby żyjemy nie z jego fizycznością, ale co ja tam mogę wiedzieć ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz