Wyznania singielek: Jestem ładna, podobam się facetom, ale wolę być sama

03 Maja 2018

Ty też wolisz samotność od tkwienia w beznadziejnym związku?

singielka

Są atrakcyjne, zadbane, fajne i... wolne. Mowa o polskich singielkach, których wbrew pozorom wcale nie jest tak mało. Wiele kobiet żyje samotnie, pomimo tego że uchodzi za materiał na świetną partnerkę. Otoczenie singielek często dziwi się, dlaczego nie mogą sobie znaleźć faceta. Odpowiedź na to pytanie wcale nie musi być prosta.

 HIT SIECI: Mężczyzna oświadczył się swojej dziewczynie przez... krzyżówkę!

Dziś już nie mówimy „stara panna”. To określenie zastąpiło inne – „singielka”. Kojarzy się ono z kobietą sukcesu, która z własnego wyboru nie jest związana z żadnym mężczyzną. Nie zawsze za tym wyborem kryje się chęć życia w pojedynkę. Czasami chodzi o to, że w zasięgu wzroku nie ma odpowiedniego faceta, więc kobiety uznają, że wolą być same.

Coraz częściej narzekamy, że faceci nie nadają się na życiowych partnerów, ponieważ zatracili swoją męskość. Nawet z wyglądu nie przypominają mężczyzn sprzed kilkudziesięciu lub chociażby kilkunastu lat. Spędzają mnóstwo czasu na pielęgnacji, noszą elementy garderoby, które z powodzeniem mogłyby uchodzić za kobiece i mają problem z podejmowaniem decyzji.

Ale czy zawsze problemem jest brak męskości u mężczyzn? Postanowiłyśmy zapytać o to znajome singielki. Dlaczego są samotne?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-04 01:19:01

z tych opisów wynika jasno, że dzisiejsi faceci to cipeusze a silna, zdecydowana kobieta jest skazana na samotność...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Singielka
(Ocena: 5)
2018-05-03 22:03:18

28 lat, nie trafiłam na odpowiednią osobę. Rzadko sie zdarza zeby byla chemia, a wiazac sie z kims z rozsądku nie zamierzam. Bylam w jednym dluzszym i powazniejszym zwiazku ale nie wyszlo, to nie bylo to.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-03 13:21:11

Tak naprawdę spotkanie fajnej osoby, która w dodatku do nas pasuje i jest chemia to nie jest taka prosta sprawa - zwlaszcza jak się nie jest kochliwym i nie leci się na wszystko. Ja po trzech związkach i 13 latach bycia z kimś uważam, że niebycie w związku jest super :D Faceci są nudni, upierdliwi i wkurwia.jący. I jeszcze myśli taki, że musisz z racji bycia z nim wszystko co sobie księciunio wymyśli... a no chyba raczej nie :D PS. nie mówię o normalnych chłopakach tylko kre.tynach, których jest najwięcej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ala
(Ocena: 4)
2018-05-03 14:05:02

Zgadzam się z Tobą w 100

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ala
(Ocena: 4)
2018-05-03 14:06:42

Chodziło o 100 (procent) oczywiście, chyba klawiatura zawiodła :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1