On wysyła Ci sprzeczne sygnały? Poznaj 7 najczęstszych powodów (i w razie czego rzuć go pierwsza)

09 Stycznia 2017

Faceci bywają niezdecydowani. Przekonaj się, czy warto zawracać sobie nim głowę...

sprzeczne sygnały

Facet, który Ci się podoba, wypisuje do Ciebie przez kilka dni z rzędu, zaprasza na randki i wyraźnie daje do zrozumienia, że chciałby, aby pomiędzy Wami było coś więcej, nagle przestaje się odzywać? W ten sposób wysyła sprzeczne sygnały i trudno powiedzieć, czego można się po nim spodziewać. Niewykluczone, że po prostu chce Cię sprawdzić. Jest ciekawy, jak bardzo Ci na nim zależy i będzie czekał, czy odezwiesz się pierwsza. Niestety to bardziej optymistyczna perspektywa. Powody mogą być zupełnie inne.

Lepiej nie łudzić się, że on już niedługo znowu napisze, ponieważ łatwo można się rozczarować. Podpowiadamy, jakie są najbardziej prawdopodobne pobudki jego zachowania. Sama zdecyduj, która z nich dotyczy Twojego przypadku.

On nie jest gotowy na poważną relację

Jeżeli on tylko Cię lubi, ale jeszcze nie jest gotowy na poważną relację z Tobą, będzie wysyłał mieszane sygnały. Wszystko po to, aby wprowadzić pewien dystans. Nie ma znaczenia, że bardzo podobasz mu się fizycznie. Z jednej strony pociąg pcha go w Twoją stronę, a z drugiej strach przed oddaniem Ci się, powstrzymuje go przed działaniem. Daj mu trochę luzu, pokaż, że potrafisz być świetną kumpelą i nie wywieraj na nim presji, a być może za jakiś czas dojrzeje do poważnej decyzji. Ale nie czekaj zbyt długo, szkoda czasu na niezdecydowanych facetów.

Zobacz także: 8 sygnałów, że ON do Ciebie nie pasuje

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-10 21:36:55

W końcu jakiś dobry artykuł. Spotykałam się z takim niezdecydowanym jegomościem i to prawda. Niby chce, ale coś go hamuje / nie jest gotowy / chce się bawić /boi się zaangażowania bla bla bla... Spotykałam sie też z takim, co ma dziewczynę, ale szukał chyba wrażeń na boku. Myślał, że z czasem nie odkryję, że ma kogoś ,,, Udawał takiego porządnego, poukładanego, że głowa mała... Tak naprawdę był taki jak większość. Współczuć tylko dziewczynie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-09 23:39:45

jakie to prawdziwe..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1