Dekalog randkowiczki: W co się ubrać? Co zamówić do jedzenia? Gdzie usiąść? Jak się pożegnać?

23 Maja 2015

10 wskazówek, które musisz wziąć sobie do serca, jeśli liczysz na kolejne spotkanie.

randka

Pierwsza randka to decydujący moment każdej damsko-męskiej znajomości. Masz zaledwie chwilę na to, by zaprezentować się z jak najlepszej strony, a przy okazji poznać kandydata na partnera. Stresujesz się na samą myśl o tym? Nie jesteś w tym odosobniona. Dreszczyk emocji, niepokój, a nawet panika towarzyszą w takich sytuacjach większości z nas. Grunt to dobrze się przygotować.

Poradników na temat „idealnej randki” jest na rynku przynajmniej kilkaset. Który wybrać? Żaden. Najlepiej zaufać doświadczeniu profesjonalistów, którzy na podstawie posiadanej wiedzy i własnych doświadczeń stworzyli dekalog randkowicza. To 10 prostych, ale niezwykle przydatnych porad, które uratują każde spotkanie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak przekazać Wam tę sekretną wiedzę. I życzyć powodzenia, bo po takiej pierwszej randce (jeśli macie się ku sobie), na pewno przyjdzie czas na kolejną!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-05-23 10:50:17

re: Dekalog randkowiczki: W co się ubrać? Co zamówić do jedzenia? Gdzie usiąść? Jak się pożegnać?

Taa, nie rozmawiaj o światopoglądzie ani o polityce, a po kilku randkach okaże się, że tak naprawdę nic was nie łączy. Jak dla mnie podobne myślenie o świecie itd. jest podstawą udanego związku (prócz uczucia oczywiście:)).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
emma
(Ocena: 1)
2015-05-23 10:11:55

re: Dekalog randkowiczki: W co się ubrać? Co zamówić do jedzenia? Gdzie usiąść? Jak się pożegnać?

jedna zasada - bądź sobą. nie zachowuj się jak damulka, kiedy przy znajomych jesteś wariatką. ja nigdy nie zastanawiałam się co ubrać na randkę, co mówić a czego nie i wiekszosc facetów szalała za mną po jednym spotkaniu. bo byłam zabawna, inteligentna, zadbana, z jakimiś zainteresowaniami, a nie zestresowana laska, która zakłada szpilki na randkę, mimo że w życiu w nich nie chodziła.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ala
(Ocena: 5)
2015-05-23 23:37:03

aha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1