Czy według facetów rozmiar ma znaczenie?

28 Lipca 2008

Chodzi oczywiście o rozmiar kobiecych części ciała, a nie ich własny…

Czy według facetów rozmiar ma znaczenie?

W nawiązaniu do twierdzeń, że dla kobiet liczy się tylko rozmiar męskiego przyrodzenia, naukowcy z Amsterdamu przeprowadzili sondę uliczną wśród mężczyzn. Zapytali ich, w jaki sposób oceniają kobiety.

Wszyscy ankietowani wymienili piersi jako jeden z wyznaczników wpływających na urodę. Na kolejnych miejscach były pośladki, oczy, usta i stopy. Najważniejszym kryterium była ich wielkość oraz kształt.

Następne pytanie dotyczyło kryterium, według jakiego panowie nie chcieliby być oceniani i większość odpowiedziała, że na podstawie rozmiaru. Dziewięciu na dziesięciu facetów stwierdziło, że nie lubi, gdy kobiety mierzą ich wartość długością członka.

Kolejny przykład męskiej hipokryzji w najczystszym wydaniu...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (219)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-20 14:45:29

Faceci lubią duże jędrne piersi. Kobiety lubią długie, grube penisy. Deal with it.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-01 20:45:00

ja mialam male i miaalm kompkeksy przytylam sobie i teraz mam super :D ju nie mam komplexow masakra jak latwo mozna sie ic pozbyc :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-19 15:06:00

Jakie by cycki nie były to jak któraś ma ryj paskudny to i tak nie przejdzie selekcji. Osobiście mam mały biust i moi mężczyźni nie narzekali, w końcu piersi to nie jedyna seksowna część ciała. Jednak znam wiele pięknych dziewczyn z dużym biustem. Osobiście myślę że najładniejsze są średnie, takie małe C.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-07 18:51:00

ogromne nie są fajne kojażą sie z silikonem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-01 16:10:00

'kasę, firmę, dwie super gabloty BMW ' ......to wszystko wyjaśnia ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-30 14:26:00

Chyba ważne jest ,że facet kocha piersi swojej kobiety niezależnie od tego jakie są.Głupio sie kłócicie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-19 17:49:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] taaak, ktos kiedys powiedział ' im mniejszy biust tym wieksza inteligencja faceta' :) mówi to posiadaczka skromnego B70 ale bardzo kształtnego i milusiego :)) dziewczyny nie załamujcie sie wielkoscią piersi, duze są zazwyczaj bezkształtne i maja ogromne brodawki fu ;/[/quote] ten cytat to sama wymyśliłaś? pierwsze słyszę że faceci wolą mniejsze XXD chyba tacy co ich nie stać na nic lepszego i biorą co dają, naprawdę smutne. A te bajki o ogromnych brodawkach na dużych obwisłych cyckach to jakieś mity greckie, ja mam PRZEPIĘKNE, KSZTAŁTNE, DUŻE Z MAŁYMI BRODAWKAMI PIERSI. W dodatku piękne długie nogi 115cm przy wzroście 180, blond włosy, wysportowaną sylwetkę, dyplom mgr. Dzięki temu mam męża 190 wysokiego, niebieskookiego, wysportowanego, ciemne włoski i karnacja, wspaniały charakter, nosi mnie na rękach, sex o jakim możesz pomarzyć, kasę, firmę, dwie super gabloty BMW cabrio pod domem. Nie wiem czy dalej wymieniać...... [/quote] skormność dominuje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-19 17:49:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] taaak, ktos kiedys powiedział ' im mniejszy biust tym wieksza inteligencja faceta' :) mówi to posiadaczka skromnego B70 ale bardzo kształtnego i milusiego :)) dziewczyny nie załamujcie sie wielkoscią piersi, duze są zazwyczaj bezkształtne i maja ogromne brodawki fu ;/[/quote] ten cytat to sama wymyśliłaś? pierwsze słyszę że faceci wolą mniejsze XXD chyba tacy co ich nie stać na nic lepszego i biorą co dają, naprawdę smutne. A te bajki o ogromnych brodawkach na dużych obwisłych cyckach to jakieś mity greckie, ja mam PRZEPIĘKNE, KSZTAŁTNE, DUŻE Z MAŁYMI BRODAWKAMI PIERSI. W dodatku piękne długie nogi 115cm przy wzroście 180, blond włosy, wysportowaną sylwetkę, dyplom mgr. Dzięki temu mam męża 190 wysokiego, niebieskookiego, wysportowanego, ciemne włoski i karnacja, wspaniały charakter, nosi mnie na rękach, sex o jakim możesz pomarzyć, kasę, firmę, dwie super gabloty BMW cabrio pod domem. Nie wiem czy dalej wymieniać...... [/quote] skromność dominuje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-15 22:18:00

[quote="Gosc"]taaak, ktos kiedys powiedział ' im mniejszy biust tym wieksza inteligencja faceta' :) mówi to posiadaczka skromnego B70 ale bardzo kształtnego i milusiego :)) dziewczyny nie załamujcie sie wielkoscią piersi, duze są zazwyczaj bezkształtne i maja ogromne brodawki fu ;/[/quote] ten cytat to sama wymyśliłaś? pierwsze słyszę że faceci wolą mniejsze XXD chyba tacy co ich nie stać na nic lepszego i biorą co dają, naprawdę smutne. A te bajki o ogromnych brodawkach na dużych obwisłych cyckach to jakieś mity greckie, ja mam PRZEPIĘKNE, KSZTAŁTNE, DUŻE Z MAŁYMI BRODAWKAMI PIERSI. W dodatku piękne długie nogi 115cm przy wzroście 180, blond włosy, wysportowaną sylwetkę, dyplom mgr. Dzięki temu mam męża 190 wysokiego, niebieskookiego, wysportowanego, ciemne włoski i karnacja, wspaniały charakter, nosi mnie na rękach, sex o jakim możesz pomarzyć, kasę, firmę, dwie super gabloty BMW cabrio pod domem. Nie wiem czy dalej wymieniać......

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-21 19:50:00

o nie! nie mam piersi! i co teraz? żaden kolo mnie nie zechace

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz