Problem Marysi: „Mój facet jest przystojny i podoba się kobietom. Boję się go puścić na wyjazd integracyjny”

07 Kwietnia 2018

Będzie na nim koleżanka, której mężczyzna bardzo się podoba.

skłonności do zdrady

Są różne opinie, jeżeli chodzi o dawanie wolności w związku. Niektóre kobiety uważają, że faceta nie można ograniczać, bo gdy zechce zdradzić, i tak to zrobi. Z kolei inne uważają, że lepiej nie kusić losu. Ich zdaniem nawet najwierniejszy facet może stracić panowanie nad sobą pod wpływem alkoholu i wdzięczenia się atrakcyjnej kobiety.

Zobacz także: Dokładnie tyle kilogramów PRZYTYJESZ przez swojego faceta

Bardzo duże wątpliwości budzą pod tym względem wyjazdy integracyjne. Większe firmy dość często je organizują, ponieważ scalają zespół. Są takie, które wysyłają pracowników na wspólne imprezy wiele razy w roku. Niektóre trwają po kilka dni.

Partnerki życiowe mężczyzn, biorących udział w wyjazdach integracyjnych, przeważnie nie są nimi zachwycone. Czasami robią dobrą minę do złej gry i życzą im udanej zabawy, ale potem obgryzają z nerwów paznokcie. Inne zabraniają swoim mężczyznom uczestnictwa w wyjazdach integracyjnych. Ale są też bardzo wyluzowane babki, które ufają facetom i uważają, że lepiej jest im dawać nieograniczoną wolność.

Marysia od dwóch lat jest w szczęśliwym związku. Marek, jej facet, nigdy nie dał jej powodu do zazdrości. Wręcz przeciwnie, na każdym kroku okazuje kobiecie uczucie i przywiązanie. Marysię niepokoi tylko jedna rzecz – praca Marka. Mężczyzna kilka miesięcy temu zatrudnił się w dużej korporacji. W firmie niedługo ma się odbyć wyjazd integracyjny. Marysia martwi się, że Marek może na nim zrobić coś bardzo głupiego.

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (35)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-13 00:37:41

Boże masakra w tym kraju.W innych krajach to mężczyzna pilnuję kobiety i jest dojrzały a w Polsce dziewczyna musi szybciej dojrzewać i ''matkować'' takiemu debilowi...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-09 20:34:26

jak sie tak boisz to znaczy że podświadomie wiesz że jesteś dla niego za słaba, więc i tak cie zostawi. pozdrawiam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 22:59:56

nie puszczoj go bo inną zaleje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 21:59:47

Dla mnie te korporacyjne wymysły typu wyjazdy integracyjne to porażka. Po co to komu? W niektórych firmach nie można nawet zabrać ze sobą nikogo spoza zespołu, to jest jakieś chore...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 21:41:22

To jest Twoje dziecko że masz go puszczać?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ona
(Ocena: 5)
2018-04-08 19:56:13

Jeżeli facetowi na Tobie zależy to nie pojedzie. Powiedziałabym jakie mam obawy i że nie chce żeby jechał. Pracowałam w takiej firmie i wiem jak wyglądają takie wyjazdy integracyjne. Ja zachowywałam się wporzadku nie szukałam przygód. Odrzucając wszelkie zaloty kolegów. Dlatego potem odmawialam udziału w wyjazdach. Ale prawda jest taka, że zdradzają na potęgę. Trochę alkoholu i już szukają przygody na jedną noc. To jest przykre ale prawdziwe. Tam więc jak facet traktuje wasz związek na poważnie to odmówi wyjazdu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Serio?
(Ocena: 5)
2018-04-08 16:31:06

Facet nie daje ci powodów do zazdrości, a mimo to już wyobrażasz sobie jak rypie inną? Raczej ty masz problem, nie on. A swoją drogą ja też mam przystojnego faceta, który pracuje w firmie która organizuje takie wyjazdy, raz-dwa razy w roku. Ja osobiście nie mam z tym problemu, bo mamy umowę. On na takim wyjeździe wyszaleje się z jakąś głupią dziumdzią, ale ja też mogę jak mam taki w swojej pracy. Związek nie jest otwarty, ale osobiście uważam, że monogamia to wymysł kościoła. Każdy facet chce podświadomie rozsiać swoje DNA ile się da, a kobieta znaleźć silnego samca, żeby dzieci też były silne i zdrowe. Z tym nie wygrasz. Więc ja daje swojemu się wyszaleć, i sama spuszczam trochę pary jak jest okazja. Jesteśmy razem od 10 lat i nie zapowiada się, żeby to się zmieniło.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 18:49:15

Co rozumiesz przez wyszaleć ? Po prostu razem się pobawić na wyjeździe czy iść na całość, tzn. dopuscic seks ? Jeśli tak, to co z sytuacją gdzie pęknie gumka i Twój facet zostanie ojcem dziecka jakiejś 'dziumdzi'?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 10:41:22

taka zazdrosc czesto wynika z braku pewnosci siebie. Facet ma prawo jezdzic gdzie chce i sam o tym decydowac.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 07:35:11

Byłam na kilku wyjazdach z firmy i 3/4 tych kochających facetów, którzy piorą, gotują, kupują kwiaty, odwożą dzieci - zdradza na potęgę. Kluby GO GO , to jeden z kryteriów przy wyborcze lokalizacji naszego ośrodka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-07 14:13:37

Oczywiście że puść, bo jak ktoś coś będzie chciał odwalić to zrobi to tak czy tak, potraktuj to jako próbę. W sumie z 2 tyg po tym wyjezdzie integracyjnym tez zorganizuj sobie jakiś ekstra wypad i zobaczysz jak on zareaguje. :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 00:53:34

No i co, może jeszcze ma go zdradzać? Po co takie złośliwości? Nie lepiej ustalić, że nikt nie jedzie z szacunku dla nerwów drugiej połówki? Gdybym wiedziała, ze mąż mnie zdradza to machnęłabym ręką na wyjazd, ale w momencie gdy komuś zależy, stawiałabym na szczerość raczej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-09 22:46:29

To jest najlepszy komentarz. Jak mu zabronisz jechać, wścieknie się a i tak pojedzie. Jedyna nadzieja w tym, że sam dojdzie do wniosku, że nie xhxe, żeby zjadły Cię nerwy i dobrowolnie zostanie. Ale to facet więc nie liczyłabym na taką empatię i wyobraźnię z jego strony. Zatem puść go,a 2-3 tygodnie później zaaranżuj jakiś swój atrakcyjny wyjazd w mieszanym towarzystwie i niech Twój facet zazna smaku trucizny, która Ci zaserwował :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-10 00:40:29

No niby tak ale to wszystko dziecinne i to już jest zemsta tak w zasadzie. Ja liczę na empatię i wyobraźnię swojego faceta, bo wiem, że ją ma. Gdyby już doszło do wyjazdu, złośliwości, zemsty to ja też pewnie nieźle bym poszalała na swoim wyjeździe. Myślę, że związek mógłby tego nie wytrzymać. Niestety bohater artykułu widać bardzo chce tam jechać, a to jest dla mnie jednoznaczne. Wszystko co na wyjeździe i tak "zostanie na wyjeździe", więc zakładałabym zdradę w takim wypadku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz