7 rzeczy, które każda kobieta MUSI zaakceptować w facecie (Pod tym względem on się nie zmieni!)

25 Września 2016

Poglądy polityczne, osobowość, więź z matką... Na co jeszcze nie mamy wpływu?

męskie zachowania

Mówi się, że kobiety marzą o tym, aby zmienić faceta, a z kolei faceci modlą się w duchu, aby ich dziewczyna zawsze pozostała taka sama. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku przeważnie dochodzi do rozczarowania. Niektórych rzeczy w mężczyźnie nie zmienimy żadną siłą i nie pozostaje nic innego, jak zaakceptować ukochanego ze wszystkim wadami. Co do kobiet, każda z nas dojrzewa wraz z wiekiem niczym wino. Przybiera bardziej słodki albo kwaśny smak.

Jeżeli chcesz nauczyć mężczyznę sprzątania po sobie, jest na to całkiem spora szansa. Wolałabyś, aby częściej pomagał Ci w kuchni? Może być trudno, kiedy nabrał innych nawyków, ale Twoja perswazja i odrobina sprytu zdziałają cuda. Podobnie będzie w przypadku okazywania Ci czułości. Powiesz mu wprost, czego oczekujesz, a potem przypomnisz kilka razy i sprawa załatwiona. O wiele trudniej będzie w przypadku innych kwestii. Śmiemy wręcz twierdzić, że próby zmiany mężczyzny pod tymi względami są niczym porywanie się z motyką na słońce.

Zobacz także: TEST: Czy masz zadatki na STARĄ PANNĘ?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

hihihi
(Ocena: 5)
2016-09-29 03:24:44

da się zmieniać takie rzeczy fizyczne typu brak erekcji jak się kupi iqman bo i facet chce to zmienić. ale jeśli od małego jest nauczony że brudne skarpety to najlepszy przyjaciel kąta w salonie...to nie liczcie na to, że nagle zechce być czyścioszkiem i wyjdzie w staraniach przed szereg.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-27 13:34:16

Ja poznałam faceta, który jest cudowy, mamy wspolny światopogląd, ale : ubiera się fatalnie i niechlujnie (ja sama duzą wagę przywiązuję do ubioru i ubieram się raczej elegancko). A druga rzecz, to nasze ambicje - ja mam dobrze płatną pracę, dużo planów, natomiast on jest człowiekiem, który ma słaby dochód i żyje tak o - sami wiecie. Uważam, że nie da się tego przeskoczyc - jego wygląd niszczy mój pociag do niego, a brak ambicji trochę mnie przeraza. Co ja mam mu sponsorować wakacje, wypady itp? :.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-25 14:36:42

Głupoty... ubiór? bez problemu go można zmienić bo wiadomo, że facet chce się podobać swojej kobiecie i ubierze to w czym jej się podoba

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-25 15:56:19

Bzdura. Mój ukochany zawsze jest czysty, pachnący, ma wyprasowane ubrania, ale jego styl jest dla mnie paskudny i dziecinny. Jeśli facet nie ma swojego gustu odzieżowego, to pozwoli się kobiecie ubierać, jeśli ma, a do tego ma twardy charakter, to w życiu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-25 14:30:29

Jego towarzystwo, Rozwaliło mnie to XD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-25 13:28:24

"Bedziesz musiała się do niego dostosować." Poważnie? Proszę mnie zle nie zrozumieć, w druga stronę to tez nie może działać. Skąd niby wiedzieć ze się trafiło na dobra osobę? Bo mimo tego ze może lubicie inna muzykę, inne filmy czy inna jest wasza kawa rano to w tych fundamentalnych kwestiach jak dom, dzieci itd się zgadzacie. A nie jakieś próby zmieniania partnera na sile

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-25 15:57:29

Też początkowo na to zwróciłam uwagę, ale wyraźnie jest napisane, żeby się zastanowić, czy warto. Nikt nie namawia do pójścia na ustępstwa, jeśli dla Ciebie to jest ważne. Tekst został napisany na granicy dobrego smaku, ale jeszcze się w nim mieści.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ona
(Ocena: 5)
2016-09-25 12:47:06

Trzeba pamiętać, że tak na prawdę człowiek w ciągu życia zmienia się bardzo mocno. Jeszcze 6 lat temu mój mąż dużo czasu spędzał na graniu na kompie, teraz nie ma ani jednej gry na komputerze. Na człowieka wpływa styl życia, finanse, znajomi, a to wszystko się zmienia z czasem. Inaczej zachowuje się student, a inaczej głowa rodziny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-25 15:59:50

Spędzać dużo czasu, a być uzależnionym, to różnica. Wiadomo, że głowa rodziny ma inne obowiązki niż student i to się przekłada na codzienne zachowania, ale to nie znaczy, że człowiek się zmienił, w sensie, że charakter zmienił. Poza tym, to jest pisane do kobiet, które biorą śluby z nadzieją, że po założeniu obrączki na palec ich wybranek się zmieni. Naiwne, ale bardzo częste myślenie. Natury nie oszukasz, a z nałogami musi chcieć walczyć uzależniony, a nie jego dziewczyna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1