Czy mój facet jest trochę gejem?

23 Lipca 2017

Zanim w pełni zaangażujesz się w związek upewnij się, że mężczyzna, z którym dzielisz życie, nie ma zadatków na… geja.

czy to gej

Przyjaciel potrzebny od zaraz
Dzwonisz do swojego ukochanego, a on znowu spędza czas ze swoim nowym kolegą? Zastanów się, czy to do końca normalne. Skalą jest ilość spędzanych godzin w ciągu tygodnia oraz charakter spotkań. Wspólne wypady na siłownię czy poranny jogging nie powinny budzić kontrowersji, ale jedynie wtedy, gdy twój partner interesuje się zdrowym stylem życia i kulturystyką. Gorzej, gdy niedawno poznany kolega „zaraża” swoim hobby twojego faceta, a on się w tym zatraca. Czasem jednak się tak zdarza nawet w świecie heteroseksualistów.

By mieć pewność, że nic dziwnego się nie dzieje, spróbuj porozmawiać ze swoim partnerem o jego nowym przyjacielu. Zaobserwuj, czy twój partner denerwuje się, gdy krytykujesz jego kolegę oraz jakich słów używa, gdy go borni. Czy opisuje go w superlatywach z nutką fascynacji? A może przeciwnie, nic nie chce o nim mówić i ucina rozmowę? Obie te reakcje powinny zbudzić twój niepokój.

Błędy młodości
Nikt z nas nie jest święty i każdemu w życiu zdarzyło się zrobić coś, czego się wstydzimy. Młodość usprawiedliwia wiele błędów, ale nie wszystkie należy puścić w niepamięć. Jeśli podczas szczerej rozmowy ze swoim facetem, dowiedziałaś się, że w przeszłości przeżył on seksualną przygodę z innym mężczyzną, to wszystkie dzwony powinny bić ci na alarm. Dzisiejszy świat wbrew pozorom nie jest tolerancyjny, tak samo jak ludzie, a zwłaszcza mężczyźni, którzy nie tolerują gejów. Dlatego facet, który ma na koncie igraszki z innym chłopakiem, w głębi serca jest biseksualny (lub chociaż się nad tym zastanawia).

Dzieje się tak, ponieważ wcielenie przez mężczyznę w życie homoseksualnej fanaberii wymaga od niego silnej determinacji w związku z często nieprzyjemnymi konsekwencjami tego czynu. Nie jest to zatem zwykła, erotyczna ciekawość, którą bez perturbacji można zaspokoić, a potem puścić w niepamięć. Dopuszczenie do tego świadczy o silnym pragnieniu, które często drzemie w mężczyźnie przez całe życie.

RAF

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
2.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

wj
(Ocena: 5)
2017-10-07 18:35:09

Na pewno jest gejem. Prawdziwy mężczyzna się nie myje,śmierdzi piwem i papierosami,a skarpetki i majtki zmienia co 2 tygodnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-24 01:35:33

serwis, który sygnuje swoim logo tekst, w którym nieheteronormatywność nazywa się "fanaberią" strzela sobie w kolano

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-23 11:43:12

Ale bełkot. Nie znoszę takiego pisania: wszyscy faceci hetero to, żaden facet hetero tamto... Poznaliście wszystkich facetów hetero na świecie i pytaliście ich o znadnie, że twierdzicie, że wszyscy?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1