Czy mój facet jest trochę gejem?

23 Lipca 2017

Zanim w pełni zaangażujesz się w związek upewnij się, że mężczyzna, z którym dzielisz życie, nie ma zadatków na… geja.

czy to gej

Brunetki, blondynki, ja wszystkie was dziewczynki…
Twój facet nie może odgonić się od dziewczyn, a jego koleżanki dzwonią do niego w prozaicznych sprawach? Spójrz na problem szerzej, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydaje ci się, że dzielisz łoże z seryjnym podrywaczem. Prawda może być zupełnie inna, ale trudno ją dostrzec przez pryzmat zazdrości. Tutaj warto przeanalizować ilość koleżanek, z którymi utrzymuje kontakt twój partner, oraz charakter tych znajomości. Jeśli ma jedną, góra dwie przyjaciółki z dawnych lat, a one nie dzwonią do niego, by zapytać o nową maseczkę, to nic się nie dzieje.

Problem jest wtedy, gdy facet otacza się kobietami, a one traktują go jak swoją psiapsiółkę. Chodzenie razem na zakupy, rozmowy o modzie, miłości czy związkach powinny wzbudzić twój niepokój. Żaden mężczyzna hetero nie umie albo nie lubi poruszać takich tematów.

Lustro weneckie
Warto również przyjrzeć się reakcji innych kobiet na twojego faceta i odwrotnie. Fakt, że twój ukochany nie podrywa i co więcej, nie jest podrywany, nie do końca powinno zapewnić ci poczucie bezpieczeństwa. Każdy facet hetero to wzrokowiec, który z entuzjazmem reaguje na płeć piękną. Jeśli twój partner nie zwraca uwagi na atrakcyjne dziewczyny, a przeciwnie – chętniej komentuje wygląd chłopaków, to coś tu jest nie tak.

Zaobserwuj też, czy kobiety dostrzegają twojego faceta i jeśli tak, to jak się wobec niego zachowują. Czy są wobec niego ufne, życzliwe i na luzie, czy też kokietują go każdym gestem. Wiele dziewczyn ma tak zwany gej-radar i bardzo szybko dostrzega w grupie mężczyznę o odmiennej orientacji. Czasem osoba patrząca z boku widzi więcej niż my sami.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
2.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

wj
(Ocena: 5)
2017-10-07 18:35:09

Na pewno jest gejem. Prawdziwy mężczyzna się nie myje,śmierdzi piwem i papierosami,a skarpetki i majtki zmienia co 2 tygodnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-24 01:35:33

serwis, który sygnuje swoim logo tekst, w którym nieheteronormatywność nazywa się "fanaberią" strzela sobie w kolano

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-23 11:43:12

Ale bełkot. Nie znoszę takiego pisania: wszyscy faceci hetero to, żaden facet hetero tamto... Poznaliście wszystkich facetów hetero na świecie i pytaliście ich o znadnie, że twierdzicie, że wszyscy?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1