Czy mój facet jest trochę gejem?

23 Lipca 2017

Zanim w pełni zaangażujesz się w związek upewnij się, że mężczyzna, z którym dzielisz życie, nie ma zadatków na… geja.

czy to gej

Każda kobieta powinna być w stu procentach pewna swojego faceta, zwłaszcza w kwestii orientacji seksualnej. Jednak fakt, że jesteście razem i dobrze się wam układa, nie jest gwarancją, że twój ukochany jest hetero. Poniżej sygnały, na które trzeba zwrócić uwagę.

Lustereczko, powiedz przecie
Wygląd jest wizytówką zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jeśli twój facet starannie wybiera elementy garderoby, jest zawsze uczesany i pachnący, to zamiast wątpliwości, powinnaś odczuwać radość. Tutaj jednak istotą sprawy jest ilość czasu, który mężczyzna spędza przed lustrem, oraz czynności, które wykonuje. Jeśli wychodząc gdzieś razem, szykujesz się krócej lub tyle samo, co on, powinno ci się zapalić światło ostrzegawcze.

Zwróć uwagę na to, co twój partner robi przed wyjściem. Długa kąpiel czy układanie włosów to standard, ale piłowanie i malowanie paznokci odżywką już niekoniecznie. Każdy facet hetero lubi dobrze wyglądać, ale żaden z nich nie przepada za długą toaletą.

Historia Magdy: „Mój facet bije mnie z miłości”

Diabeł tkwi w szczegółach
Drugim aspektem jest wybór garderoby i ozdób oraz pieczołowitość, z którą on kompletuje stylizację. Elegancki zegarek jest męskim dodatkiem, ale bransoletki czy naszyjniki już nie bardzo. Zwracanie uwagi na fakturę materiału również nie jest niczym podejrzanym. Wątpliwości może za to budzić codzienne dopasowywanie odcienia skarpetek pod koloru koszuli.

Zwróć również uwagę na krój spodni czy marynarki, które wybiera twój facet. Istnieje pewna zależność pomiędzy testosteronem a rozmiarem ubrań. Im więcej tego hormonu, tym szersze ubrania i odwrotnie. Oczywiście nie jest to dowód naukowy, ale ludzka obserwacja nie rzadziej się myli. Pamiętaj też, że typowy mężczyzna hetero rzadko interesuje się modą, więc jeśli twój ukochany ubierając się, prosi cię o radę, to możesz odetchnąć z ulgą. Gorzej jeśli to ty częściej pytasz go o zdanie w kwestii swojego ubioru.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
2.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

wj
(Ocena: 5)
2017-10-07 18:35:09

Na pewno jest gejem. Prawdziwy mężczyzna się nie myje,śmierdzi piwem i papierosami,a skarpetki i majtki zmienia co 2 tygodnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-24 01:35:33

serwis, który sygnuje swoim logo tekst, w którym nieheteronormatywność nazywa się "fanaberią" strzela sobie w kolano

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-23 11:43:12

Ale bełkot. Nie znoszę takiego pisania: wszyscy faceci hetero to, żaden facet hetero tamto... Poznaliście wszystkich facetów hetero na świecie i pytaliście ich o znadnie, że twierdzicie, że wszyscy?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1