Czy kobiety lecą na pieniądze? Oto wyniki zaskakującego badania

15 Maja 2018

Cała prawda o płci pięknej.

status majątkowy

Czym kierują się kobiety przy wyborze życiowego partnera? Na pewno zwracają one uwagę na charakter. Pożądany facet powinien być troskliwy, odważny, inteligentny i z poczuciem humoru. Nie bez znaczenia jest też status materialny. Powszechna jest opinia, że kobiety zdecydowanie wolą bogatych facetów, ponieważ są oni w stanie zapewnić stabilne i wygodne życie rodzinie. W tym kontekście zaskakujące jest badanie przeprowadzone przez amerykańskich naukowców z University of Buffalo. Wynika z niego, że obnoszenie się ze swoją majętnością może przynieść odwrotny skutek – odstraszy kobiety.

14 zachowań, którymi zdenerwujesz i obrzydzisz każdego faceta

Za przykład wzięto pokazywanie się w luksusowym samochodzie. Mężczyźni lubią szpanować drogimi samochodami i uważają, że kobiety zwracają wtedy na nich większą uwagę. Podsumowując – „lecą” na właścicieli sprzętu. Badanie wykazało jednak, że owe ostentacyjne pokazy mogą nasuwać skojarzenia z rozwiązłością panów. Dlatego panie szukające długoterminowych związków nie będą do nich przychylnie nastawione.

W badaniu wzięło udział 375 studentów. Zostali oni poproszeni o wypełnienie anonimowych ankiet. Celem badania była próba prześledzenia, jak inni interpretują pokaz dobrobytu przez facetów.Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (13)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ax
(Ocena: 4)
2018-05-17 10:33:31

Kobiety lecą na obu. Najpierw na gościa z dobrym samochodem. A gdy już zostaną samotną matką z dzieckiem to na tego drugiego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-16 14:29:25

Mężczyźni też lecą na kasę. Na żonę taka z bogatego domu, a na boku ta ładna, która go kręci. Tak to wygląda.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-16 04:40:14

Faceci lecą tylko na tyłek i cycki, a kobietom wyrzucają materializm. Niejedna fajna i mądra dziewczyna nie może znaleźć faceta, bo oni wolą te plastikowe jak z pornosów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-15 14:32:27

Czy faceci lecą na ładne kobiety? Oczywiście, że nie. Na co komu ładna laska, jak może mieć brzydką iiiii iiii no może ją mieć zamiast ładnej :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-15 13:06:31

Jak czytam albo słyszę teksty typu "czy kobieta leci na kasę" nóż w kieszeni mi się otwiera. Panowie nadal zarabiają więcej niż kobiety,więc nie dziwny jest fakt,że każda myśli o tym czy jak przyjdzie potomstwo podołają finansowo,bo niestety za 2tyś miesięcznie to nie życie tylko wegetacja. A dzieci pasuje zabezpieczyć finansowo. Studia,wycieczki szkolne i masę innych wydatków. Nie mówiąc o kredytach...jak widzę rodzinę 2plus3 z najniższą krajową (mimo 500plus) to mam ochotę zapytać czy ich "poyebało"??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-15 11:51:56

W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża. Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już kobieta weszła na wyższe piętro, nie mogła zejść niżej, chyba że prosto do wyjścia bez możliwości powrotu. Wchodzi więc tam pewna babka poważnie zainteresowana kupnem męża. Na pierwszym piętrze wisi tabliczka: "Mężczyźni tutaj mają pracę" - To już coś, mój były nawet roboty nie miał - pomyślała kobieta - ale zobaczę, co jest wyżej. Na drugim piętrze był napis: "Mężczyźni tutaj mają pracę i kochają dzieci" - Miło, ale zobaczymy, co jest wyżej. Na trzecim piętrze była tabliczka: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci i są niesamowicie przystojni" - No, coraz lepiej - pomyślała - ale wyżej, to musi być już zajebiście. Na czwartym piętrze można było przeczytać: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni i pomagają przy pracach domowych" - Słodko, słodko... Ale chyba wejdę piętro wyżej. Na piątym piętrze stało: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni, pomagają przy pracach domowych i są diabelnie dobrzy w łóżku" - No niesamowite, wręcz cudownie - pomyślała kobieta - ale jak tu jest tak wspaniale, to co musi być piętro wyżej!?! Na szóstym piętrze BARDZO zdziwiona kobieta przeczytała: "Na tym nie ma żadnych facetów. Zostało ono stworzone tylko po to, aby udowodnić, że wam, babom, za cholerę nie można dogodzić..."

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-15 11:51:04

bo jak ma skromne auto to więcej wyda na żonę/partnerkę niż na gadżety dlatego jest lepiej oceniany

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
realista
(Ocena: 5)
2018-05-15 11:43:56

Lecą... do Dubaju.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-15 09:12:34

Badanie wcale nie odpowiada na pytanie "Czy kobiety lecą na hajs?" Przedstawione sylwetki mężczyzn mają ten sam budżet do wykorzystania. I ja tak sobie myślę, pewnie jak uczestnicy badania, że jeden kupuje elegancki samochód i widzę gościa w garniaku. Drugi tuningowany, sportowy samochód - przed oczami Typowy Seba. Myślę, że badanie można było przeprowadzić lepiej. Tak jest tendencyjne i przerysowane. A kasa jest ważna i co do tego nikt kto jest realistą nie wątpi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-15 11:19:53

Dokładnie tak.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-15 06:48:47

"Czy kobiety lecą na pieniądze?". Co za głupie seksistowskie, poniżające kobiety pytanie. Badanie było naprawdę poważne, udział wzięło aż "375 studentów". Hahahahahaha.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-15 11:53:02

odezwała się krawcowa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-16 04:20:37

Wypraszam sobie! Jestem nowoczesną kobietą i feministką.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz