Zapytałyśmy facetów, czy kobieta może oświadczyć się mężczyźnie. Koniecznie przeczytaj, co odpowiedzieli... (Szok?)

05 Września 2017

Kobiety coraz częściej przejmują męskie role. Czy tak powinno być w przypadku oświadczyn?

panna młoda

Czy kobieta może oświadczyć się mężczyźnie? Wyznania na forach internetowych świadczą o tym, że całkiem spora liczba osób płci damskiej zdecydowała się na ten krok albo o nim myśli. Mówi się, że czasy się zmieniły i to kobiety przejmują role odwiecznie przypisane mężczyznom.

A co na to faceci? Czy odpowiada im zamiana ról? Czy nie czują się lekko wykastrowani? Oto, co sądzą na ten temat. Jeżeli zastanawiasz się nad oświadczeniem się swojemu mężczyźnie, weź te wypowiedzi pod uwagę.

„Myślę, że byłoby mi bardzo miło. To jak najlepszy komplement. Z drugiej strony trochę sobie tego nie wyobrażam. Kobieta miałaby paść przede mną na kolana? Totalna abstrakcja. Nawet gdyby oświadczyła mi się podczas normalnej rozmowy, uznałabym takie zachowanie za odrobinę dziwne. Myślę, że z pewnością bym tego nie zapomniał”.

„Nie chciałbym, żeby moja dziewczyna zrobiła coś, co należy do mnie. Rewolucja rewolucją, a postęp postępem – są pewne granice. Nie przyjąłbym oświadczyn od kobiety z prostego powodu – do końca życia czułbym się w małżeństwie jak baba”

Zalatuje desperacją, a to znak, że trzeba się ulotnić. Gdybym usłyszał od kobiety pytanie, czy wyjdziesz za mnie, na początku roześmiałbym się jej prosto w twarz, a potem uciekł. Nie będę owijał w bawełnę”.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Sposób na to, by on WRESZCIE poprosił Cię o rękę

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-06 19:58:17

Mój facet od jakiegoś czasu twierdzi że jesteśmy narzeczeństwem. Wkurza się kiedy go poprawiam. Panicznie się boi uklęknąć na kolano i poprosić. Jak byliśmy nad morzem potrafiliśmy chodzić na plaże aż 7 razy dziennie. Podejrzewam że planował się oświadczyc ale sie bał (nie wiem czego). Ostatnio leżąc w łóżku zapytał mnie dlaczego ja tego nie zrobie. Podejrzewam że jeśli nie ja to nigdy nie dojdzie do ślubu....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-05 06:25:27

I tak połowa z was zmusza swoich facetów do oświadczyn

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-05 08:41:56

Zmusza? Hahaha, facet jest 5 letnim dzieckiem, które nie potrafi samodzielnie myśleć?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ałła
(Ocena: 5)
2017-09-05 09:51:49

Anonim (Ocena: 5) 2017-09-05 06:25:27 mówi prawdę, sama to widzę dookoła, jak moje koleżanki naciskają na facetów, a potem się wypierają, że nie wymuszały. Myślą, że tego nie widać, a to widać bardzo dobrze. Czy na prawdę wolicie później sobie całe życie pluć w twarz, że oświadczył się "bo ja tak chciałam"? To takie piękne, kiedy oświadcza się z własnej woli, bo to świadczy o tym, że on na prawdę tego chce!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-05 11:20:40

Dokładnie! Niektóre kobiety nie maja za grosz klasy. Pomijając przypadki, gdzie łapią faceta na dziecko, szantaż emocjonalny jest dla takich na porządku dziennym. Nie wiem czy to wynika z niedowartościowania czy braku poczucia bezpieczeństwa.. Wieczne podchody, sugestie, kłótnie. Żal patrzeć. Tak jak wyznali faceci w artykule: jeśli się nie oświadczył to ma do tego dobry powód. Najczęściej tym powodem jest wybranka. Więcej klasy drogie panie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1