Narzeczeni myśleli, że poznali się zaledwie rok temu. To zdjęcie udowadnia, że spotkali się dużo wcześniej...

15 Grudnia 2017

Przeznaczenie naprawdę istnieje! Internauci oszaleli na punkcie tej historii.

przeznaczenie w miłości

Jedni uważają, że życie to ciąg przypadkowych zdarzeń, na które mamy mniejszy lub większy wpływ. Inni są zwolennikami teorii, że wszystko zostało już dawno zapisane w gwiazdach i gotowy scenariusz spełnia się na naszych oczach. Przed przeznaczeniem nie da się uciec. I chyba faktycznie coś w tym jest. Mamy na to niepodważalny dowód.

Ta zakochana para była przekonana, że poznała się latem 2016 roku. Wtedy pierwszy raz się spotkali i oboje nie mają wątpliwości, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Teraz okazuje się, że to nie do końca prawda. Już 10 lat temu byli bardzo blisko siebie i los znowu skrzyżował ich drogi.

Brzmi jak scenariusz filmu i teoria spiskowa w jednym, ale to wydarzyło się naprawdę. Zobacz zdjęcie, które poruszyło internautów i zdobyło ponad 30 tysięcy polubień na Instagramie…

Zobacz również: Przyjęła oświadczyny po zaledwie 2 TYGODNIACH znajomości! Jak wygląda jej wybranek?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-15 18:57:18

Takie rzeczy się zdarzają. Moja koleżanka jako nastolatka brała korki z matmy, przychodziła do niej opłacona nauczycielka. 10 lat później koleżanka poznała faceta, poszła na pierwsze spotkanie z jego rodzicami a tam kto? Babka od matmy :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-15 10:02:26

ja tam uważam , że to romantyczne. ja z moim umówiliśmy się na pierwszą randkę w rocznice poznania. I to nie było planowane, później się zorientowaliśmy , że to było dokładnie rok wcześniej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-15 07:15:41

Ja z moim chłopakiem widziałam się 3 lata wcześniej, on był wtedy w związku, ja młoda szczylówa... Potem widzieliśmy się jeszcze (coś błysnęło) dwa razy i za trzecim wpadliśmy na siebie..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-15 01:02:34

O matko, sram tęczą....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1