Czego nie robić w mieszkaniu faceta? 8 rzeczy (surowo!) zakazanych

26 Września 2016

Przez podobne zachowania możesz go stracić!

wizyta w mieszkaniu faceta

Twój facet zaprosił Cię do swojego mieszkania? To dobry sygnał. Chce pokazać Ci swoje terytorium – miejsce, gdzie codziennie śpi, uczy się, je, wypoczywa. Mężczyzna najwyraźniej pragnie odkryć się przed Tobą jeszcze bardziej poprzez zaproszenie do prywatnej sfery życia. Możesz zacząć się cieszyć, ale jednocześnie musisz uważać, aby z nadmiaru euforii nie popełnić faux pas podczas wizyty u ukochanego, zarówno tej pierwszej, jak i kolejnych. Niektóre zachowania są niewybaczalne i narazisz się nimi nie tylko na śmieszność, ale i pogorszenie dobrych stosunków.

On nie zapomni, mało tego, poważnie zastanowi się, czy dokonał dobrego wyboru, związując się z Tobą - jeżeli pozwolisz sobie na te `małe` wybryki.

Zobacz także: 8 wstrętnych zachowań, które zawsze wybaczamy facetom

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
3.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-27 20:12:21

Jezu co za bzdury.. Często zostawiam rzeczy u mojego faceta bo jestem zapominalska. Wsuwki, ładowarka do telefonu to można powiedzieć dla mnie norma :D Czasem sama mówię że zostawiam bo muszę coś załatwić po spotkaniu a nie chce mi sie tego nosić i odbieram sobie to innym razem. Sama zaproponowałam mojemu chłopakowi przestawienie mebli żeby ''odświeżyć'' pomieszczenie - stwierdził, że sam by na to nie wpadł a pomysł bardzo dobry Wszystko zależy od faceta mojemu to odpowiada w 100.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-26 17:52:02

Co za bzdury! Z facetem często gotujemy w jego mieszkaniu i jeśli widzę, że w jego kuchni nie ma czegoś, czego potrzebuję i na co dzień używam (np. blacha do pieczenia, rękawice kuchenne, łopatka) to kupuję i on mi nigdy nie ma tego za złe. Po prostu wie, że tego używam i jest mi to potrzebne. A nie jest to objaw panoszenia się.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-26 17:41:59

artykuł dno

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Karolina
(Ocena: 2)
2016-09-26 16:33:06

Spotykałam się kiedyś z pewnym facetem, który po jakimś czasie zaprosił mnie do siebie. O mamo, co to był za syfiarz... Już pomijając ogólny brud w domu to chciałam skorzystać z toalety (siku rzecz jasna :)) Deska oczywiście podniesiona i obszczana, ale żeby tego było mało, kibel cały obsrany... nawet go zapytałam jak mu nie wstyd zapraszać kobietę do takiego chlewu.Nie było mu wstyd, to był ostatni raz, kiedy się z nim spotkałam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-26 12:26:58

Zabrakło podpunku o robieniu kupy, przecież w kilku poprzednich artykułach na tej stonie było napisane, że facetów obrzydza kiedy kobieta to robi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-27 13:41:16

hahaha, to samo pomyślałam :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1