9 rzeczy, których ABSOLUTNIE nie powinnaś zmieniać dla faceta. Nawet jeśli bardzo o to prosi

24 Lutego 2018

Lista jest dość długa.

zmiana dla miłości

Z miłości do innej osoby jesteśmy w stanie zrobić wiele, czasami zbyt dużo. To właśnie pod wpływem uczuć popełniamy największe życiowe błędy. Dlatego często można usłyszeć, żeby nie podejmować ważnych decyzji, gdy targają nami silne emocje. Tak samo lepiej wstrzymać się z pewnymi działaniami, jeżeli wiemy, że nasz osąd mógł zostać wypaczony przez miłość do mężczyzny.

Są takie sytuacje, że poświęcenie jest czynem bohaterskim i budzi podziw. Jednak w codziennym życiu, pozbawionym dramatycznych wyborów, dobrze jest zachować trochę egoizmu – dla własnego dobra i dla dobra związku. Wbrew pozorom mężczyźni wcale nie oczekują, że wszystko dla nich poświęcimy. Bardziej szanują kobiety, które dbają w takim samym stopniu zarówno o siebie, jak i o innych.

Czego tak naprawdę nie powinnyśmy zmieniać/robić dla faceta?

Zobacz także: Opowiem Wam, jak przyłapałem ją na zdradzie

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Haha
(Ocena: 5)
2018-02-24 16:43:37

Zrobienie tatuaża? XD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 10:55:06

Moj facet tez chce zebym zmienila religie na katolicka bo on jest katolikiem i mowi ze byloby dobrze gdybysmy mieli ta sama, ale czemu on nie przejdzie na ewangelicka tego mi nie powie, wiec unikamy tematu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 14:03:26

Sama jestem katoliczka i nie zmieniłabym wyznania, bez na prawdę mocnych powodów i jeśli już to tylko w obrębie chrześcijaństwa. Musicie się dogadać, rozważyć za i przeciw obu wyznań inaczej całe życie będziecie mieć konflikt na tym polu. Jeżeli nie chcesz zmieniać wyznania to się nie zmuszaj i weź ślub jednostronny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 19:19:46

Nie trzeba zmieniać wyznania, by wziąć ślub, znam bardzi szczęśliwe małżeństwo żydówki z katolikiem i nie było żadnych problemów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Bez podpisu
(Ocena: 5)
2018-02-26 07:52:59

Radziłabym jednak nie unikać tego tematu. Oczywiście, że możecie pozostać przy swoich wyznaniach, ale trzeba wcześniej postanowić gdzie wziąć ślub, gdzie ochrzcic dzieci. Ja na przykład nie moglam się dogadać w tym temacie, mój były chłopak pomimo tego, że wcześniej mówił mi, że jest gotowy wziąć ślub w moim obrządku, po pół roku zmienił zdanie (w tej i kilku innych kwestiach, ale to musiałabym napisać oddzielny artykuł na stronę główną :-P) i niestety musieliśmy sobie podziękować i układać życie oddzielnie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 10:38:30

To są rady dla związków licealnych. Mój mąż wyjechał do pracy do Szkocji, ja po miesiącu za nim. Niczego nie straciliśmy a zyskaliśmy, jesteśmy cały czas razem. A jak się chce pracować to nawet na sprzątanie pójdzie na początek. Kwestia priorytetów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Stara baba
(Ocena: 5)
2018-02-24 15:20:11

Też kiedyś wyjechałam do innego kraju ze względu na partnera i nigdy tego nie żałowałam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1