6 rzeczy, których faceci szukają w kobietach. Jeśli dziewczyna posiada te cechy, natychmiast się zakochują!

27 Maja 2017

Otwartość na nowe doznania, szacunek, pewność siebie i... Co jeszcze znalazło się na liście?

czego facet szuka w dziewczynie

Każda z nas szuka klucza do serca mężczyzny, którego pokochała. Niektóre dziewczyny próbują osiągnąć cel poprzez idealny wygląd, dlatego inwestują sporo pieniędzy w urodę. Chodzą na siłownię, regularnie odwiedzają kosmetyczkę oraz fryzjera, a także poddają się zabiegom medycyny estetycznej. Wszystko po to, aby ukochany nie mógł oderwać oczu. Wiele kobiet próbuje przypodobać się facetowi, interesując się bardziej jego hobby, zaczynając słuchać muzyki, którą on preferuje, odwiedzając podobne miejsca i ogólnie – wchodząc w jego świat. Jednak nie zawsze mężczyźni oczekują od kobiet tego, aby stały się piersiastymi lalkami o włosach do pasa, które cytują z pamięci ulubione fragmenty ich książek i słuchają tych samych wykonawców muzycznych. Klucz do ich serca jest bardziej skomplikowany, a zarazem bardziej przystępny.

Faceci zwierzyli się na łamach portalu allwomenstalk.com, czego szukają w kobietach.

Otwartość na nowe doświadczenia

Jeżeli jesteś cichą myszką, która każdego wieczoru najchętniej ukryłaby się w pościeli z kubkiem gorącej czekolady, masz niewielkie szanse na poznanie faceta. Oni szukają kobiety, z którą będą doświadczać nowych rzeczy i cieszyć się nimi. Nie chodzi o ekstremalne przeżycia typu skok ze spadochronem, ale próbowanie nowych smaków, dziedzin sportowych czy innych sposobów spędzania czasu. Tylko tyle i aż tyle. Przynajmniej nie rób zniechęconej miny, gdy on prosi Cię, abyś odwiedziła z nim nowy klub czy poszła na lekcję jazdy konnej.

Zobacz także: Problem Moniki: Mój chłopak nie chce się kochać przed ślubem...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 2)
2017-05-27 11:23:48

"Nigdy nie przepraszaj za swoją obecność przy nim, za słabości i wpadki." Moim zdaniem pewność siebie w cale nie polega na takim zachowaniu. Przepraszanie jest ważne. Nie za wszystko czy wręcz za samo swoje istnienie, ale zdarzają się sytuacje, gdy należy przeprosić z szacunku, który też jest na tej liście.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-27 12:18:09

Naucz sie czytac ze zrozumieniem glupi bucie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1