Zapytałyśmy facetów, czego NIE CHCĄ dostać na walentynki. Oto LISTA!

24 Stycznia 2018

W odpowiedziach padły nazwy rzeczy, które często dajemy ukochanym.

walentynki 2018

Zbliżają się kolejne walentynki i czas pomyśleć o prezencie dla ukochanego. Upominek nie powinien być wyszukany, ale wszystko zależy od waszych zwyczajów. Z reguły jednak podarowujemy drobiazgi, które mają pokazywać uczucie względem drugiej osoby. Mogą być wykonane własnoręcznie.

Ponieważ w ciągu roku jest wiele okazji, kiedy wymieniamy się prezentami, po jakimś czasie zaczyna brakować pomysłów. Z tym problemem borykają się zwłaszcza osoby z długim stażem. Niektórym wydaje się, że wszystkie możliwe koncepcje zostały wykorzystane. Z pomocą może przyjść w takim przypadku hobby. Wystarczy kupić lub wykonać rzecz z nim związaną. A co jeśli w naszym przypadku to jest niemożliwe? W końcu niektóre zainteresowania mogą być nietypowe albo wiązać się z dużymi kosztami?

Są dziewczyny, które w takiej sytuacji kupują cokolwiek oraz takie, które podpytują facetów. Ci ostatni nie zawsze mają gotową odpowiedź. Podobnie było z naszymi znajomymi. Trudno było im odpowiedzieć na pytanie, co chcieliby dostać od swoich dziewczyn na walentynki. Nie mieli jednak kłopotów ze wskazaniem prezentów nietrafionych. Oto ich wyznania.

Zobacz także: Dalszy ciąg historii Marzeny: „Po raz kolejny dostałam od faceta beznadziejny prezent. Tym razem kupił mi...”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

alenka
(Ocena: 5)
2018-02-01 12:17:25

Ja to tam zawsze kupuję jakąś biżuterię, w tym roku oglądałam zegarki na https://wkruk.pl/zegarki i juz mam prezent dla mojego chłopaka :) Myślę,że zegarek to świetny pomysł i na pewno będzie wykorzystany :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
karolka
(Ocena: 5)
2018-01-24 18:58:13

Mój facet nie jest materialistą, ucieszyłby się z czegokolwiek, nawet mi powiedział, że nie muszę mu nic kupować. Ale wiem, że mimo wszytko się ucieszy i mu przez pocztę kwiatową zestaw alkohol plus czekoladki zamówiłam. On zawsze mi porządny prezent kupuje, a to duży bukiet, a to jakaś biżuteria.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-26 00:38:38

Uważaj bo jeszcze powie jak ci w artykule że chcesz go upić, albo że dajesz mu prezenty ,,typowe dla kobiet,, jak czekoladki.... Tak na poważnie, ja też mojemu daję czekoladki i kupię mu zapewne coś do survivalu bo się tym interesuje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-24 17:57:26

Skąd wy bierzecie tych wypowiadających się matołów ?! Koszulka - źle, kubek - źle, poduszka - źle, słodycze też k*rwa źle. Jap*erdole , pocałujcie nas wszyscy w du..pę ćw..oki niedorobione.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-24 10:23:36

W moim związku najlepszym prezentem na każdą "drobną" okazję jest płyta CD z muzyką. To zawsze cieszy mnie, mojego chłopaka też. Ja dodatkowo lubię powieści obyczajowe. Trzeba tylko wiedzieć kto co lubi :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1