Co w Twoim zachowaniu odpycha mężczyzn?

19 Października 2017

Będziesz zaskoczona!

odpychająca dziewczyna

Każda z nas ma pewne wyobrażenie na temat tego, jaki powinien być kandydat na partnera życiowego. Rzeczywistość przeważnie znacznie odbiega od fantazji, ale i tak się zakochujemy, pomimo jego wad. Są jednak zachowania, których nie jesteśmy w stanie zaakceptować, niezależnie od tego, jak miły oraz atrakcyjny wydaje się w naszych oczach mężczyzna. Przez nie pryska cały czar.

To działa również w drugą stronę. Faceci nie są w stanie zaaprobować niektórych zachowań u kobiet. Tym razem przyjrzyjmy się właśnie płci pięknej. Które nawyki czynią cię nieatrakcyjną dla mężczyzn, a wręcz ich odpychają?

Plucie na ziemię

To ordynarne zachowanie, które świadczy o braku kultury. Nawet u mężczyzn stanowi przejaw nieobycia, a co dopiero u kobiet. Jak najszybciej pozbądź się tego nawyku, bo inaczej będziesz skreślona w jego oczach.

Próby potwierdzenia własnej atrakcyjności

Faceci nie znoszą pytań na temat wyglądu. Po pierwsze irytują ich, bo od czego jest lustro. Po drugie kobieta pokazuje w ten sposób brak pewności siebie. Pamiętaj, że to twój największy wabik. Bez niego nie pomoże nawet największy biust.

Zobacz także: 10 największych mitów o miłości. Jeśli nadal w nie wierzysz... jesteś naiwna!

 

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Gonia
(Ocena: 4)
2017-10-19 14:27:57

Wszystkie czasami prosimy facia o coś, mimo, że same mogłybyśmy to zrobić, a to może flustrować.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-19 23:24:49

Facia? Flustrować?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Paweł
(Ocena: 3)
2017-10-19 07:51:56

Takie tam pierdoły... Mnie najbardziej odpycha jak laska przyjdzie na spotkanie w bardzo wyzywajacym stroju. Od razu włącza mi sie w głowie, że pewnie nie ma zbyt wiele do zaproponowania poza walorami fizycznymi... Prywatnie najbardzie podoba mi sie strój typu casual business :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1