9 doświadczeń, przez które powinna przejść każda para ZANIM WEŹMIE ŚLUB

23 Maja 2018

Ile z nich macie już za sobą?

przed ślubem

Nawet te z pozoru najlepsze związki się rozpadają. I to zupełnie nieoczekiwanie. Co jest tego powodem? Może ich być wiele. Począwszy od trzeciej osoby, która wchodzi w romantyczną relację znajomych z butami aż po kłótnie o głupstwa. Portal independent.co.uk wskazał na 9 doświadczeń, które powinna przejść każda para. Dzięki temu ryzyko rozstania zmniejsza się. O jakie doświadczenia chodzi?

Najgorsze typy byłych facetów

Posiadanie zwierzaka

Dobrze jest, gdy kobieta i mężczyzna mają wspólne zwierzę. Nie ma znaczenia, czy jest to kot, pies, rybka czy świnka morska. Ważne, żeby było. Zwierzę to nie dziecko, ale jednak dzięki niemu zakochani mogą się przekonać, jakimi rodzicami będą. Każde zwierzę wymaga podzielenia się obowiązkami, kosztami oraz czasem.

Badanie przeprowadzone na University of Buffalo wykazało, że pary, które mają zwierzaka, stają się sobie bliższe, są bardziej usatysfakcjonowane z małżeństwa i lepiej radzą sobie ze stresem.

Kłopoty finansowe

Kłopoty finansowe bardzo często są przyczyną rozpadania się małżeństw. Trudno o romantyczny nastrój, kiedy brakuje pieniędzy na podstawowe potrzeby. Badanie przeprowadzone na Ohio State University  w 2011 r. wykazało, że bezrobotni mężczyźni są bardziej skłonni wziąć rozwód niż faceci mający stałe zatrudnienie.

Kłopoty finansowe w związku są o tyle dobre, że możecie się przekonać, czy wspólnie sobie z nimi poradzicie. Pokazują, jak duża siła tkwi w waszej relacji. Jeżeli pokonacie te trudności, jest większa szansa, że wasze małżeństwo przetrwa.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-29 07:13:33

No ja jestem ze swoim po ślubie 29 lat i od pewnego czasu sprzęt mu szwankuje. Może to wina moja. Boję się, że już nie da rady. Mi się tak chce może spróbować iqman?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-24 13:13:20

przeszlismy przesz wszystko co zostalo opisane w artykule, ale jestesmy razem juz 10 lat..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-23 19:14:20

To z tego, że zwierzęta to nie zabawki, które wyrzuca się po czasie jak śmieci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-23 19:28:55

Nie rozumiem co złego jest w oddaniu psa czy kota, jeśli nie porzuca się go na ulicy lub w schronisku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-23 13:56:00

Ludzie nie powinni w ogóle brać ślubu. Wtedy wiesz czy facet/kobieta jest z tobą z miłości czy z przymusu. Wbrew pozorom wcale nie tak prosto dostać rozwód,a w papierach namieszane pozostaje na zawsze. A tak wolna droga w każdej chwili. Ale instytucja małżeństwa została wymyślona na potrzeby gospodarki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-23 02:29:51

Zwierzę to nie "tester" na zasadzie "zobaczymy jak nam pójdzie z dziećmi" ani substytut dzieci!!! Tacy ludzie biorą zwierzaka, później robią sobie dziecko, a zwierzaka się pozbywają. Masakrycznie dużo osób pozbywa się psa "bo dziecko".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-23 18:58:10

No i co z tego?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1