Zerwałam z nim, ale nie zrobiłabym tego, gdybym wiedziała, że...

12 Kwietnia 2017

Decyzja o rozstaniu może być błędem, dlatego trzeba się w niej upewnić.

zerwanie z chłopakiem

Rozstanie z mężczyzną czasami jest najlepszym wyjściem z sytuacji, ale ważne jest, aby nie podejmować tej decyzji pospiesznie. Nie brakuje przypadków, kiedy kobieta zrywa z facetem pod wpływem silnych emocji, a gdy opadną, żałuje tego, co zrobiła. Wiele dziewczyn przyznaje także, że zakończyło związek z facetem z błahego powodu. Z perspektywy czasu również uznały, że popełniły błąd.

Kiedy relacja psuje się już od dawna, ale nie ma zbyt długiego stażu, łatwiej podjąć stanowcze kroki. Kobiety, będące w wieloletnich związkach, stają przed znacznie poważniejszym problemem: czy przekreślić wszystko, co dotychczas stworzyły ze swoimi partnerami? A może poczekać i spróbować zawalczyć? Ponieważ konsekwencje działania mogą być naprawdę poważne, przede wszystkim trzeba zadać sobie kilka podstawowych pytań, które pomogą rozwiązać problem. Poza tym podpowiemy Ci, o czym powinnaś pomyśleć, jeżeli jednak będziesz chciała z nim zerwać.

Dlaczego chcesz z nim zerwać?

Przede wszystkim powinnaś mieć dobry powód, aby zerwać z facetem. Zdradził Cię? Zwiódł Twoje zaufanie? Sprawia, że jesteś nieszczęśliwa? Już od dawna się nie stara i masz pewność, że zrobiłaś wszystko, aby mu pomóc? To są przykłady sytuacji, kiedy decyzja o zerwaniu jest jak najbardziej uzasadniona. Nie powinnaś się z nim jednak rozstawać, gdy nie podoba Ci się jego styl ubierania się, nie lubisz jego matki albo wolałabyś, aby jeździł droższym samochodem.

Pokłóciliście się?

Tak poważnych decyzji nie należy podejmować pod wpływem emocji. Jesteś rozgoryczona i czujesz do niego żal lub wściekłość? Najpierw daj sobie kilka dni na ochłonięcie i przemyślenie sprawy. Spróbuj załagodzić konflikt. Jeżeli on nie wykaże ku temu chęci, wtedy faktycznie powinnaś się z nim rozstać. Uwierz jednak, że wszystkie pary się kłócą i to nie jest dobry powód, aby zrywać.

Zobacz także: „Chyba potrzebuję innego ciała. Moja żona bardzo zmieniła się po ślubie i już mnie nie pociąga...”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
2.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-13 05:51:31

Jak się niby ma tytuł do artykułu?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-04-13 10:12:05

też tego nie wiem :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-04-12 08:26:52

Glupi artykul

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1